Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SkyBlock][TeamSpeak3][1.5][20Slotów][NIEDŁUGO START]`HdCraft` SkyBlock`Niedługo start!


Deriuszovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logosbbw.png


HdCraft


Od zawsze, na zawsze.





ifformacje.png





TYP SERWERA

Jest to skyblock. Gracze trafjają na małą wyspę w powietrzu na której znajduje się skrzynka z itemami i drzewo, trzeba te itemy jak najlepiej wykorzystać i rozbudować swoją wyspę.

SLOTY

Serwer posiada 20 slotów.

Z czasem gdy serwer nabierze popularności będą dodawane sloty.

Start serwera już niedługo.


Vipy/SVipy

Na serwerze jest możliwość

kupno Vipa oraz SVipa

Więcej informacji znajdziecie na serwerze.





teamserwera.png



Właściciel: TheKaczorek178

Technik: olek199609

WebMaster: White_Death

HeadAdmin: TheAdax164

Admin: TheDeri

Mod:

-Miejsce dla Cb

-Miejsce dla Cb

-Miejsce dla Cb




Wzór podania na Moderatora:


Imię:

Nick w grze:

Wiek:

Staż z Minecraft:

Staż z Moderowaniem:

Składki Tak/Nie:

Skype/TS:

Dlaczego ty:


teamspeak3k.png



Cóż to byłby za serwer bez naszego powszechnego TeamSpeaka3?

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3 na którym możecie

dostać kanał, zapoznać się z graczami jak i adminami oraz wyłapać bana.

IP : ts.hdcraft.pl



teamspeak3k.png


Start serwera nie jest jeszcze przewidziany.

Szacujemy że start odbędzie się za 2-3 tygodnie.

Lub nawet krócej :>







JEST TO OFICJALNA PREZENTACJA SERWERA SKYBLOCK HDCRAFT.

WSZYTKIE INNE Z PODOBNĄ NAZWĄ, NIE SA NASZE!



~TheKaczorek178 upoważniony do refowania oraz dodawania informacji/Ogłoszeń

N3aQbHb.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mmm server zapowiada sie ciekawie.

Chyba postaram sie o Moderatora

Temat jest bardzo opisany.

Nigdy nie gralem na SkyBlock

ale jak tak czytam i czytam .

No nic czekamy na start :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...