Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Straszny ból nogi przy kopaniu piłki.


AntyParty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo.

Gram w klubie sportowym.

Już ponad 3lata.

Ostatnio na treningu kopnąłem piłkę i zaczeła mnie strasznie boleć noga.

(koło uda)Tam gdzie sie noga zaczyna

Wgl. ciężko mi sie biega kopie piłkę i wgl.

Trener nic nie wie , ale jutro mam ważny mecz i chciałbym zagrać i go nie rozczarować ;/

 

Jakieś rady?

Administracja MPCforum dale warny za bele co...


a zwłastrza Glinka333 i IstnyDiabeł


Opublikowano

Noga się na palcu zaczyna. Określ się dokładnie, bo tak to się nie dowiemy o co chodzi.

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

Noga się na palcu zaczyna. Określ się dokładnie, bo tak to się nie dowiemy o co chodzi.

No koło uda :P

Administracja MPCforum dale warny za bele co...


a zwłastrza Glinka333 i IstnyDiabeł


Opublikowano

Ja tez tak kiedyś miałem, raczej w ogole nie powinnienes grać (ale tego pewien nie jestem) mi to przeszło po 2 tygodniach

 

Oby mineło .. ;p

Bo na meczu nie grałem :(

Ale zremisowaliśmy 3:3 !! xD

Administracja MPCforum dale warny za bele co...


a zwłastrza Glinka333 i IstnyDiabeł


Opublikowano

pewnie naciągnięty mięśień, w najlepszym przypadku. gorzej jak naderwany a o zerwaniu juz nie mowie, ale to raczej wykluczone, bo bys sie posrał. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...