Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][TUT][Pomysł] Masz serwer, nikt na nim nie gra zapraszam do tego postu


jasieg11

Podobało się   

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba?o si? ? zrobisz takie co? ?

    • Nie (napisz czemu w poscie ch?tnie poprawi?)
    • Tak !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , Nie masz pomysłu na serwer ? Ten temat jest dla ciebie ! :D

Mini-Game:

stworzyłeś serwer na którym jest maximum 10 osób a serwer posiada więcej slotów ? lub chcesz go dopiero stworzyć stworzyć zaczerpnij pomysłu z mapek typu mini-game polecam autora polskich mapek

 

http://www.youtube.com/channel/UC94K7btVOR8_gtzJVGh_FGQ
 

 

lecz najpierw zapytaj autora o pozwolenie stworzenia takiego serwera . Niech polska tworzy serwery pomysłowe nie nudzące ( nudzą mnie już te serwery survival games survival + frakcje... )

Dlaczego akurat taki serwer ? iż ponieważ powstała kiedyś mapa TheWalls a teraz powstało 100 serwerów z tą mapą, które są ciągle pełne !

więc jest warto.

co tydzień będę dodawał inne pomysły na inne typy serwerów

jeśli powstanie zrobiony serwer z mojego tuta proszę o podesłanie mi go na pw lub skype jasieg11 z góry dzięki

proszę o nie kopiowanie TUTA bez mojego pozwolenia

Chcesz pomocy do serwera lub indywidualnego pomysłu pisz pw lub skype jasieg11

© Pytanie czemu ktoś przeniósł mój temat do turtoriali ? jak to jest do zarządzania serwerem ?

936131400425106482086.png
Opublikowano

To jest to !



thx za pomoc ! +

Mogę pomóc przy serwerze znam się na pluginach piszcie do mnie na pw lub skype a pomogę!!!

Opublikowano

To jest masakryczny TuT.

Za dużo nie skomentuję, bo odjęło mi mowę.

Napisany nie zbyty wyraźnie.

Dałeś jeden pomysł jak spapugować po kimś serwer i go przerobić.

Masakra, ja osobiście uważam, że powinno się ten temat zamknąć.

343731479829004887779.png

Opublikowano

To jest masakryczny TuT.

Za dużo nie skomentuję, bo odjęło mi mowę.

Napisany nie zbyty wyraźnie.

Dałeś jeden pomysł jak spapugować po kimś serwer i go przerobić.

Masakra, ja osobiście uważam, że powinno się ten temat zamknąć.

Wolisz grać na 1000 serwerze survival + frakcje ? czy wolisz serwer spapugowany lekko ? jeśli napisze do autora i się zapyta to czemu nie ? TheWalls też jest z mapki i inne 10 serwrów które znam i ciągle jest full serwer :D

936131400425106482086.png
Opublikowano

Wole survival+frakcje ...

Szkoda że developerzy heroesa przeszli z bukkita na libigota i nie opłaca się już robić serwerów RPG z klasami :/ chyba że chcesz wydawać tysiące na maszyny ;)

Wystarczy mieć pomysł a gracze sami przyjdą ;)

A z tego co napisałeś to połowy nie zrozumiałem ...

Opublikowano

Wole survival+frakcje ...

Szkoda że developerzy heroesa przeszli z bukkita na libigota i nie opłaca się już robić serwerów RPG z klasami :/ chyba że chcesz wydawać tysiące na maszyny ;)

Wystarczy mieć pomysł a gracze sami przyjdą ;)

A z tego co napisałeś to połowy nie zrozumiałem ...

Pisane było na szybko jutro to poprawię :P Właśnie trzeba mieć pomysł na serwer i o to mi chodzi że jak ktoś nie ma pomysłu niech zaczerpnie pomysłu z jakiejś mapki minigame :)

//edit Poprawiłem powinno być bardziej czytelne :D

936131400425106482086.png
Opublikowano

Siemanko szukam kogoś kto ma pomysł na fajny serwer RP pisać na PW daje admina itp pisac

/spam i po drugie jak chcesz pomocy pisz pw

936131400425106482086.png
Opublikowano

Wole survival+frakcje ...

Szkoda że developerzy heroesa przeszli z bukkita na libigota i nie opłaca się już robić serwerów RPG z klasami :/ chyba że chcesz wydawać tysiące na maszyny ;)

Wystarczy mieć pomysł a gracze sami przyjdą ;)

A z tego co napisałeś to połowy nie zrozumiałem ...

Mozna tez niby RPG wlasne taki tworze jakby sredniowiecze a po 2 to tysiace na maszyny moze komus ktos zasponsorowal a wgl zobacz sb temat OverLand

Proszę o zdjęcie trochę % Staram się :)

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...