Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] dlaczego barca przegrywa ze slabszymi klubami?


alemamfaze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema gram w barcelonie jako zawodnik gram na poziomie legendarnym jestem ŚN. zaczął sie nowy sezn gralem 2 towarzyskie mecze z nieznanymi mi klubami. nieraz jest taki mecz gdzie strzele nawet 3 gole, ale moi zawodnicy nie potrafią grac w obronie. innego klubu obrona nie do przejscia a moja to szmaciarze. pierwzsy wynik to 3:1 przegrany a dugi to 2:0 z jakimis nieznanymi klubami sparing. czy jest moze jakis patch poprawiajacy ta sztuczna inteligence? bo to masakra jest zeby barca albo inne klub przegrywaly z jakimis ciotami ;/

Age is just a number :)

Opublikowano

siema gram w barcelonie jako zawodnik gram na poziomie legendarnym jestem ŚN. zaczął sie nowy sezn gralem 2 towarzyskie mecze z nieznanymi mi klubami. nieraz jest taki mecz gdzie strzele nawet 3 gole, ale moi zawodnicy nie potrafią grac w obronie. innego klubu obrona nie do przejscia a moja to szmaciarze. pierwzsy wynik to 3:1 przegrany a dugi to 2:0 z jakimis nieznanymi klubami sparing. czy jest moze jakis patch poprawiajacy ta sztuczna inteligence? bo to masakra jest zeby barca albo inne klub przegrywaly z jakimis ciotami ;/

Jak grasz na Legendarnym poziomie to się nie dziw. Na tym poziomie grają tylko weterani..

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

Akurat w FIFE jest tak chuyowo, że przy graniu jednym zawodnikiem na Legendarnym obrona jest cieniutka. Ja pykałem na Klasie światowej i dawało radę, ale trzeba się pogodzić z tym, że będziesz strzelał nie wiadomo ile bramek.

NateRobinson_zps5c418c8c.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...