Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Sponsora oraz Ldzi do ocenienia


Halowas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje Sponsora



Na Serwer





Serwer będzie oparty na prawdziwym życiu



I cała rozgrywka będzie polegała na tym, że:




I. Jeteśmy dziećmi przez okres czasu, czyli:


Chodzimy do szkoły, Nauczyciele uczą:


Mechanizmów, bramek logicznych, budować itp.


Dziecko na sam początek dostaje kase na to aby dostać pokój w Hotelu.


Lub jak znajdzie niby rodzica to może z nią zamieszkać.



II. Dorastamy



III. Jesteśmy dorośli i tu się dopiero zaczyna życie.


Pracujemy. Kupujemy mieszkanie. Kupujemy budynek np. aby zrobić tam sklep.





IV. Rangi:



Prezydent - Właściciel / HeadAdmin


Premier - Administrator


Minister - Moderator


Policjant - Junior Moderator


Nauczyciel - On uczy w szkole :D


Dorosły


Dziecko


Jak by sponsor chciał jeszcze jakieś rangi to możemy dodać








OFERUJE:



- Gotową paczke pluginów


- Dobry Kontakt


- Pomysł na serwer


- Ekipe


- Zysków z vipów dla sponsora


- Co do mapy nie jest jeszcze skończona


- Strona jeszcze w budowie ale na darmowym hostingu :(



Wymagam:



- 14 lat +



- Zangażowania w projekt



- Dostęp do FTP



- Dostęp do Konsoli



- Jak by dało rade to Serwer głosowy



- Dobrą maszynę ( żeby pociągła dużo slotów myśle, że na poczatek 40 lub jak sponsor da to więcej)



- Opłacanie serwera co miesiąc







Kontakt:



GG: 12041909



skype: kuba_owsianka



Jak byście chcieli jakiś jeszcze inforamcji to pisać. Jak znacie sponsora który by był chętny to piszcie. Oceniajcie, wypali to?



Sorry za pomyłkę w nazwie tematu

Opublikowano

Pomysł bardzo fajny. Wypali to ale czy znajdzie się sponsor tego nie wiem :D

Najlepiej to nagrywać na youtube :)

Potem sobie możesz sponsoring na hostingu załatwić :D

Opublikowano

oceniajcie

 

po za tym to 1 temat

Poza tym miałeś już ten post w właściwym temacie a to nie jest miejsce na tego typu posty.

 

Według mnie serwer bez sensu (może byłby jakiś sens gdyby całe to "szkolnictwo" było zautomatyzowane pluginami)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...