Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Fraps Jakość filmu w edytorach filmowych


MrBlOoDcrew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem nagrywam frapsem filmiki. Ale gdy przechodzę do edytora filmów (korzystałem z 3 programów (Windows Movie Marker, Camstasia Studio i był jeszcze jeden polski Nie pamiętam jego nazwy;P) i w każdym z tych programów kiedy inportowałem filmiki i oglądałem po zrobieniu wychodziły totalne piksele http://www.youtube.com/watch?v=pUMjsWy_RDA (Tak samo jak tu)... Przed zrobieniem filmiku kiedy odtwarzam nie sklejony film (prosto z frapsa) obraz jest idealny taki jaki powinien być. Wie ktoś może od czego to jest uzależnione?.

 

Mam jeszcze jedno pytanko.

Korzystam również z Virtual DuB i nie wiem jaką powinno ustawić się rozdzielczość filmu żeby rozdziałka była na cały ekran jak tu:

Jak próbowałęm wgrywać filmiki to wychodziła taka rozdziałka: http://www.youtube.com/watch?v=g7pi4owbAeM

 

 

Więc mam pytanie jakie parametry ustawić w Virtual Dub

22xf1h.png

 

Pozdrawiam

MrBlOoDcrew

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...