Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

STRACH


raduli22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dawaj w strach tylko w czarowaną zbroje. Jak sie gra to sie wie. Daj ci defa i odbicie ataku a taki strach ci zmniejszy o kilka % obrażenia w porównaniu do zbroi, strach jest gorszy. Dopiero potem. Eksperci są innego zdania ale to ja mam racje ;)

Opublikowano

Nie dawaj w strach tylko w czarowaną zbroje. Jak sie gra to sie wie. Daj ci defa i odbicie ataku a taki strach ci zmniejszy o kilka % w porównaniu do zbroi. Eksperci są innego zdania ale to ja mam racje ;)

Wpierw maksuje sie strach, warto go szybko wbic na g(tanie ku) i naprawde pomaga w expie. Widac ze nigdy nie expiles w av2 :) . Czarowana albo na koncu albo jako 5skill.

sstwc.jpg

Opublikowano

Nie dawaj w strach tylko w czarowaną zbroje. Jak sie gra to sie wie. Daj ci defa i odbicie ataku a taki strach ci zmniejszy o kilka % obrażenia w porównaniu do zbroi, strach jest gorszy. Dopiero potem. Eksperci są innego zdania ale to ja mam racje ;)

Jak to ładnie podkreśliłeś :D "Experci" są innego zdania ;) Powiedz mi kolego co jest lepsze ? Dostać więcej dmg z szycia, czy o te kilke % mniej dmg ? Raczej ta druga opcja ;) Strach jest moim zdaniem skillem lepszym od zbroi, a KU są tanie, więc szybko się go da wbić na G :) Co do samego skilla to Asprime Ci podał link odpowiedni do tego tematu ;)

Opublikowano

Oczywiście ,że Ci się opłaca go brać jako 3 skill.

Moby z Agresorem nie podbiegają do Ciebie tylko gdy je przywołasz + zmniejsza o parę % dmg zadawane przez rywali.

Opłaca się. Potem odetchniesz z ulgą w Av2,DT itp.

Opublikowano

Zależy jak rozwijasz postać - Pvp = strach, (tzn. do expa też może być, ale prędzej czarowana zbroja, ponieważ daje defa a w pvp def to zUo absolutne :D.) Ja jak gram surą to strach był 2 skillem ;). A więc z mojej strony radzę Ci, aby 3'im skillem został strach. ;)

A owy skill daje chyba -37/40%, coś koło tego (P)

647041416238306889721.png

Opublikowano

Ile daje strach na M G P ? i czy opłaca sie go robic jako 3 skill

strach powinno robic sie jako 2 skill tak naprawde u wp poniewaz zbroja w puzniejszych fazach gry jest bezuzyteczna

Opublikowano

Strach jest to jedna z podstawowych skilli u sury WP. Zmniejsza obrażenia z hitów każdego moba i gracza , dlatego m.in sura wp jest taki pro do expa.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie dawaj w strach tylko w czarowaną zbroje. Jak sie gra to sie wie. Daj ci defa i odbicie ataku a taki strach ci zmniejszy o kilka % obrażenia w porównaniu do zbroi, strach jest gorszy. Dopiero potem. Eksperci są innego zdania ale to ja mam racje ;)

i w grocie z zbrojka na G/P bedziesz padal jak mucha bo czym wiecej defa tym w grocie wieksze szycia walą

1005286_188271551341459_1046522418_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...