Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyMcWorld [NoPremium][LifeMC][ListaBiałasów][Border][NxtPetName]OTWARCIE PIĄTEK 26 KWIETNIA 2013 20:00 ZAPRASZAMY !


Ascension98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png MyMcWorld 1364478375-U369501.png


Adres IP: gs2.internalhost.pl:25755


Typ serwera: Survival


Ilość slotów: 10


Wersja serwera: 1.5.1


Premium: dialog_cancel.png


Potwory: yes.png


Zwierzęta: yes.png


Nether: yes.png


PVP: yes.png


WL: yes.png


 


 


1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:


 




  • Barii || Splatii


Moderatorzy:


 






KidModeratorzy:


 






 


 


1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Nether będzie 4 dni po otwarciu serwera

Serdecznie zapraszam na serwer o godz. 20:00.
Można pisać już podania na WL :
Nick:
Cheatujesz?:
Griefujesz?:
Umiesz ładnie budować?:
Akceptujesz regulamin?:
Ogarniasz o co chodzi?:
REGULAMIN:
Nie griefuj
Nie cheatuj
Nie zabijaj! Gramy pokojowo [ możecie się bić jeśli obie strony się zgodziły ] Jeśli zabijesz przypadkowo oddaj diaxa osobie poszkodowanej :D
CO MUSISZ OGARNIAĆ?:
Że na serwerze są życia :D
Mapa to pływająca wyspa
Border na 500 kratek od spawna

 

 

 

 

Na serwerze można nazwać swoje zwierzęta.

Opublikowano
Nick: Virhuir
Cos od siebie wiek : 21lat,pleć dziewczyna

Cheatujesz?: NIE
Griefujesz?: NIE
Umiesz ładnie budować?: OCZYWISCIE ZE TAK

Akceptujesz regulamin?: TAK
Ogarniasz o co chodzi?: Tak rozumiem.

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Nick: Graihia

Cheatujesz?: Nie

Griefujesz?: Nie

Umiesz ładnie budować?: Tak

Akceptujesz regulamin?: Tak

Ogarniasz o co chodzi?: Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...