Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Właśnie dlatego rejestracja na pbe jest ograniczona


Michu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

78310787331333227166.png

 

 

Polaczki są wszędzie. Jak widać zagościły już na pbe. Przedstawiam wam tresha i signeda, pro elo gejmerów prosto z polski. Oczywiście to że nafeedowali to nie ich wina.

 

I weź tu chłopie testuj postacie bez noobów

 

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

No potestować, ale w pewnych granicach. Co to za testowanie jak eve wbija się pod towera i feeduje dariusa? To człowieka krew zalewa. Bo co to za przyjemność z gry z 3 feederami?

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

na PBE zawsze będzie chaos... nie ma co się dziwić :) ale tak ichaos może wyść na +.... osobiście grajać na PBE udało mi się wygrać już grę w 2 vs 5 bądź 3 vs 5

Opublikowano

Polaczki są wszędzie. Jak widać zagościły już na pbe. Przedstawiam wam tresha i signeda, pro elo gejmerów prosto z polski. Oczywiście to że nafeedowali to nie ich wina.

EJMANOVIC PL

 

Beka, uno, to normal, duo, to pbe.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

serio ktoś gra normale/rankedy na becie ? XDDD

 

ja kiedyś wchodziłem w rankedy na pbe tylko po to żeby później z nich wyjść, beka z płaczków, co na globalu nie mogą nigdzie wyjść poza bronze III to próbują swych sił na becie :DDD

 

beta jest od testowania, najlepiej na botach, tam nic innego się nie robi, a jak chcesz sobie pograć to idz na globala

 

@top nie widze nic zlego w tym ss, poniewaz jest to beta, większość ludzi wchodzi na bete tylko i wyłącznie żeby sprawdzić postać, nikomu nie zalezy jak nafeeduje bo on chce tylko sprawdzić coś... to chyba proste, w końcu to serwer do testowania i szukania bugów

Opublikowano

Blad , PBE jest do testowania postaci,gry pod wzgledem bugow , a ty sobie chciales pogarc victorem, bo nie wiedziales czy fajny czy nie to wbiles na PBE bo mozna , wlasnie przez takich cepow jak ty reje sa zamkniete , wypierdalaj z tym tematem

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Mówisz na swój team że to feederzy i nie umieją grać looknij swoją farmę ...a potem dopiero wrzucaj na innych że grać nie umieją ... Grają postacią 1 raz to im może nie wyjść tak zobacz ten signed ma więcej cs od ciebie ...

Opublikowano

Nie robcie sobie jaj, to jest serwer do testowania postaci, nie do grania zawodowo normali czy rankedow. W kazdym badz razie hejt w strone polakow w tym przypadku jest nieuzasadniony.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...