Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-= AURORA =- [SkyBlock] - *[150 slotów]*[Ekonomia]*[Sklepy]*[Areny]*[Konkursy]*[Miła administracja]*[16+GB ram] Zapraszamy!


Gość

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby na serwerze wprowadzono aren? ffa?

    • tak
      5
    • nie
      3
    • nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18997366306058267947.png

49329549955425701719.png

IP: mc-aurora.pl

Typ: SkyBlock + Ekonomia

Sloty: 150

Wersja: 1.5.1

Online: 24/7

Zapraszamy ! Sobota 13:00 event!

11763551441000976732.png

Aurora to nowo powstały serwer specjalnie dla ciebie U nas poczujesz prawdziwy klimat rozgrywki skyblock.
Na serwerze istnieją sklepy oraz pełna ekonomia, możecie sprzedawać wyprodukowane surowce i kupować
rzadkie materiały budowlane. Możecie również wymieniać się z innymi graczami na zasadzie barteru lub poprzez przelewy złota.
Serwer to czysty SkyBlock, wkrótce zostaną dodane areny spleef, ffa itd.
Serwer stoi 24/7.

31658685516828076429.png

Znudziło Ci się budowanie, lub polowanie na potwory? Nie ma problemu! U nas możesz
zrelaksować się grając na różnych arenach oraz eventach. Ponadto organizowane są turnieje oraz
ligi oparte własnie na walkach na arenach.

Dostępne areny:
- pvp

W przyszłości planujemy wprowadzić więcej typów takich jak:
- survival games
- capture the flag
i inne.

60088940553511165443.png

Już niebawem :)

Zapraszamy

Opublikowano

Jestem na serwerze pierwszy raz , mimo to nie mogę się zarejestrować ... Nie tylko na tym serwerze tyczy się problem D:

Opublikowano

Aby zarejestrować się należy wejść do gry i w oknie chatu wpisać : /register haslo haslo - oczywiście "hasło" to twoje własne. Potem przy następnym wejściu wpisujesz /login haslo i cała filozofia :)

Pozdrawiam, Eveer.

Opublikowano

Nie polecasz przez własny błąd? Trzeba wpisać 2x hasło ignorancie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...