Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szablon pod serwer metin2 by Xamaro HOT !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś wam chcę przedstawić mój najnowszy szablon pod serwer metin2.

właśnie dziś w wolnej chwili dokończyłem go oto jak się prezentuję

pytania więcej info kontakt ze mną gg : 37897534 .

Proszę o ocenę

Screen :

601846_147735552075374_1597918358_n.jpg

Opublikowano

1. Słupków online nie zakodujesz.

2. Strona jest zdecydowanie za mała.

3. Nie używasz prowadnic.

4. Mam wrażenie, że w każdej stronie jest taka sama stopka.

5. Ucięty pattern pod tą tabelką po lewej.

6. Tekstura w tabelkach jest masakryczna.

7. Dość nudny schemat.

8. Belki w rankingu za bardzo się zlewają.

9. Trochę mi się kolorystycznie to wszystko gryzie.

 

Reszta całkiem spoko. ;)

 

 

@Edit: Oboże, przepraszam z całego serca, myślałem, że to jest w innym dziale. :s

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

1. Słupków online nie zakodujesz.

2. Strona jest zdecydowanie za mała.

3. Nie używasz prowadnic.

4. Mam wrażenie, że w każdej stronie jest taka sama stopka.

5. Ucięty pattern pod tą tabelką po lewej.

6. Tekstura w tabelkach jest masakryczna.

7. Dość nudny schemat.

8. Belki w rankingu za bardzo się zlewają.

9. Trochę mi się kolorystycznie to wszystko gryzie.

 

Reszta całkiem spoko. ;)

 

 

@Edit: Oboże, przepraszam z całego serca, myślałem, że to jest w innym dziale. :s

Widzisz już wiem co do poprawy :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1. Słupków online nie zakodujesz.

2. Strona jest zdecydowanie za mała.

3. Nie używasz prowadnic.

4. Mam wrażenie, że w każdej stronie jest taka sama stopka.

5. Ucięty pattern pod tą tabelką po lewej.

6. Tekstura w tabelkach jest masakryczna.

7. Dość nudny schemat.

8. Belki w rankingu za bardzo się zlewają.

9. Trochę mi się kolorystycznie to wszystko gryzie.

 

Reszta całkiem spoko. ;)

 

 

@Edit: Oboże, przepraszam z całego serca, myślałem, że to jest w innym dziale. :s

W jednej rzeczy się mylisz, mianowicie w 1 pkt.

Da się zakodować słupki online.

Opublikowano

W jednej rzeczy się mylisz, mianowicie w 1 pkt.

Da się zakodować słupki online.

Da sie, ale nie takie, jak są tutaj.Trzeba pociąć na małe paseczki, czyli tutaj już odpada, gdyż kształt jest nieregularny ;)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Da sie, ale nie takie, jak są tutaj.Trzeba pociąć na małe paseczki, czyli tutaj już odpada, gdyż kształt jest nieregularny ;)

 

Głupoty piszesz. Da się je zakodować, lecz efekt będzie inny niż na tym screenie. Przykład masz na stronie serwera quadron.pl, gdzie wszystkie słupki korzystają z tej samej grafiki i są w odpowiedni sposób "odsłaniane". Oczywiście można tak jak piszesz zrobić statystyki na podstawie małych elementów ustawianych jeden na drugim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...