Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzgnięte][Reflinki] AdrenalinaPL & Sp@ker


hackerX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wkurzyła mnie pewna sprawa.

 

Moderator może w swoim linku do downloadu zarabiać(reflinki), a zwykły użytkownik, który pisze cheaty dla MPC ma za to bana?

 

Coś jest nie tak. Jeżeli Adre może używać reflinki, to ban za reflinki dla Spe@kera nie jest do zaakceptowania.

 

 

Mam pytanie.. Czemu użytkownik nie może, a Mod może?

 

PS. To samo jest z tematem Geoninga w Launcherze do MineCrafta.

1365881062-U68160.png

Opublikowano

równi i równiejsi

witaj na mpc

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Spe@ker dostał bana na 30 dni za reflink.. bo on na tych uploadach zarabiał.. miałem/mam niezbite dowody...

Decyzja Makina, że ban słuszny + dodanie do regulaminu tego uploadu.

 

Co do AdrenalinyPL, spis został założony gdy był zwykły membersem... nie modem.

Poza tym, banowanie moderatorów i global moderatorów należy do wyższych...

 

reflink - link polecający, na którym ktoś czerpie korzyści... Spe@ker czeerpał więc dostał bana...

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Wszystkie skargi dotyczące użytkowników jak i moderatorów prosimy składać do administracji forum.Jeżeli już napisałeś do administracji forum bądź cierpliwy aż odpiszą gdyż administracja także ma swoje zadania.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Chodzi mi o to, że na reflinki już był zakaz puki jeszcze ja byłem moderatorem.

Czyli do, bodajże września ubiegłego roku. Potem ktoś usunął punkt o reflinkach.

1365881062-U68160.png

Opublikowano

Chodzi mi o to, że na reflinki już był zakaz puki jeszcze ja byłem moderatorem.

Czyli do, bodajże września ubiegłego roku. Potem ktoś usunął punkt o reflinkach.

 

o reflinkach zawsze był... pkt,nikt go nie usuwał :

 

13. Nie wklejamy linków do stron za pośrednictwem, których zarabiamy (tzn. reflink'i), np: ShareCash.org. Kara: 10 pkt + ban na 30 dni.

a teraz jest

13. Nie wklejamy linków do stron za pośrednictwem, których zarabiamy (tzn. reflink'i), np: uploaded, TurboIT, ShareCash.org. Kara: 10 pkt + ban na 30 dni.

 

@down, zostawię to bez komentarza.. ile razy można to tłumaczyć?

Daj dowody, że adre zarabia na tych linkach?

 

@Makinie, ratuj !

 

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

I czemu cały czas Adrenalina miał reflinki?

Raczej jakaś sankcja za to grozi.

 

@UP daj dowód, że Speaker zarabiał na tych linkach.

 

Mogę dać tylko taki dowód, który potwierdza zarobek na tym serwisie.

ss5879_tab.png

Za pobrania z Polski zarobimy 15 euro = 60zł (w zaokrągleniu).
1000 pobrań = 15€ - Największy zarobek jeśli chodzi o upload.

Ostatnio w Uploaded.to zaszły duże zmiany:
-mocne serwery
-nowy świetny interfejs
-możliwość darmowego remote innych plików z uploaded.to
-minimum do wypłaty to 20€ (zlecasz wypłatę kiedy chcesz)
-przy wypłatach powyżej 100 euro nie jest pobierany podatek !!
-możliwość wgrania pliku 1 Gb
- jeśli ktoś zaimportuje nasz plik i sam zacznie go udostępniać zarabiasz wtedy 40% z tego co zarobi użytkownik który importuje nasz plik
- bardzo wygodny i prosty remote upload

Zdjęcie i info z zarabiam.com

1365881062-U68160.png

Opublikowano

I czemu cały czas Adrenalina miał reflinki?

Raczej jakaś sankcja za to grozi.

Hahaha...

proszę Cie

Warna nikt mu nie da, a jak da to każdy mod może sobie zdjąć %%

a degrada wątpię że dostanie bo wiesz jak to tam jest... :D

jedynie żółtą kartkę ;)

 

 

#Topic

Jak by nie patrzeć hackerX ma rację spis powinien być usunięty lub bazy wrzucone na inny hosting ;)

 

#down

literówka :D

 

niby od kiedy, od 5 minut??

a spis ma prawie rok

co mówi samo prze się...

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Hahaha...
proszę Cie
Warna nikt mu nie da, a jak da to każdy mod może sobie zdjąć %%
a degrada wątpię że dostanie bo wierz jak to tam jest... :D



#Topic
Jak by nie patrzeć hackerX ma rację spis powinien być usunięty lub bazy wrzucone na inny hosting ;)

 

wiesz *

 

btw... przecież linki z tego spisu są usunięte i reuplodowane...

 

 

@HackerX

 

ten starczy

 

ita0oi.jpg

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Wszystkie skargi na pw. + Spe@ker i tak ma bana za multi.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...