Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Sposoby na dobre zarabianie w FUT?


lampard154

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi ci o kupienie zawodnika za 350 i sprzedanie go za 400 na qs?

Raczej to bez sensu, bo zysk malutki.

Graj ligowe mecze ONLINE. Wtedy za wygranie ligi np, wlatuje duży hajs.

Albo graj offline na trainerze. ;)

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

@ UP

Trainer=Ban.

 

Zarabiasz w sposob:

a)Ryzykowny - Grasz sezon, cala kase wydajesz na paczke za 7,5k i stalasz sie z niej wyzyskac kolejne 7,5 k na kolejna, dopoki nie wylosuje Ci sie zawodnik, ktorego mozesz sprzedac z zyskiem.

b)Wymaga duzo czasu - Sezon online, co mecz poswięcasz troche czasu na przeglad aukcji. Wymaga to znajomosci cen pilkarzy. Starasz sie kupic na licytacji jak najtaniej, a pozniej sprzedac go z zyskiem.

Opublikowano

NiezleCiacho noi co że ban, takie zdanie rozpoznawcze MPC to 'Cheaty, boty, bugi do gier online'. Ja polecam kupować zawodników, na przykład ostatnio kupiłem na aguero za 80k, i sprzedałem za 160. Koledze się udało Robbena upolować za 380k a warty jest 2x tyle. Zaczynaj od tańszych, kupuj takich z dużym tempem bo innych prawie nikt nie kupuje a jak będziesz miał kase to bierz droższych aż będzie Cię stać na najdroższych. Obserwuj ceny i patrz kogo często kupują.

 

Polecam, Robert Makłowicz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...