Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.1 | SURVIVAL + FACTIONS | Spolszczone Pluginy | Mila Atmosfera | Ogarnieta Administracja | Hamachi


oreonas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stronalq.png

STRONA INTERNETOWA NIE ZOSTAŁA PODANA ZE WZGLĘDU NA REGULAMIN

Lecz jest ona podana na serwerze .

61446612.png

25.103.252.89

Sieci hamachi to :

FrozenMC/1

FrozenMC/2

FrozenMC/3

FrozenMC/4

FrozenMC/5

FrozenMC/6

FrozenMC/7

FrozenMC/8

FrozenMC/9

FrozenMC/10

Hasło to :123

startsserwa.png

Aktualnie na serwerze trwają konserwacje mające na celu ułatwić Wam rozgrywkę .

Start przewidujemy dzisiaj 25 kwietnia o godzinie 17:30

rli4o0.jpg

 

Na serwerze jest plugin Other Drops?

- Tak postanowiliśmy wgrać ten plugin ponieważ jest to skuteczne zabezpieczenie przed Xrayowcami .
Jaki % wynosi drop: żelaza, złota, diamentu, węgla, szmaragdu, czerwonego proszku ?
- Węgiel oraz czerwony proszek (redstone) nie wypada z kamienia lecz z rudy .
Szansa na drop diamentu : 1.5%
Szansa na drop szmaragdu : 2%
Szansa na drop złota 4%
Szansa na drop żelaza 5%
Procent na złoto i żelazo jest wysoki, dlaczego na diament jest taki niski ?
- 1 % na diament jest to sporo, lecz postanowiliśmy zrobić event po otwarciu serwera przy którym zwiększymy szanse na drop . W trakcie eventu szansy zostaną podniesione w ten sposób :
Szansa na drop diamentu : 5%
Szansa na drop szmaragdu : 6%
Szansa na drop złota 7.5%
Szansa na drop żelaza 10%
Ile będzie trwał taki event ?
- Event maks będzie trwał 10 minut. Nie chcemy aby każdy na starcie latał z diamentowym eq .
Kiedy start ?
- Start będzie 25 kwietnia 2013 roku o godzinie 17:30 na 100%
Czy rekrutacja jest otwarta ?
- Tak, rekrutacja jest otwarta lecz na moderatora. Po pewnym okresie czasu moderator przechodzi na stanowisko "ADM"
Jakie są rangi na serwerze ?
Na serwerze są rangi takie jak :
(Gracz) - Podstawowa ranga
(VIP) - Ranga premium posiadająca dodatkowe komendy oraz dostęp do *PREMIUM ROOM*
(FroZen) - Ranga super premium posiada dodatkowe komendy oraz dostęp do *SUPER PREMIUM ROOM*
(Moderator) - Moderator, pilnuje porządku na serwerze .
(Admin) - Administrator, pilnuje porządku na serwerze. Posiada więcej uprawnień od moderatora .
(RCON) - RANGA SPECJALNA - Konfiguruje pluginy, dogrywa nowości.
Ile będzie kosztować ranga premium (VIP) oraz ranga super premium (FroZen)?
-Ranga (VIP) będzie kosztować 369 zł sms'em . Natomiast ranga FroZen będzie kosztowała 11.07 zł
Czemu serwer hamachi a nie dedyk ?
Wraz z Administratorem Zasapany mamy zamiar zakupić serwer po majówce :-)


Konserwacja zakończy się o godzinie 17:00, o 17:30 biała lista zostanie wyłączona :-)

Opublikowano

Gdyby nie był to serwer hamachi to bym wbił. Kupcie maszynkę VPS lub po prostu z hostingu jakiegoś serwer i otwierajcie serwer na hamachi nikt wam grac nie bedzie.

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Opublikowano

Gdyby nie był to serwer hamachi to bym wbił. Kupcie maszynkę VPS lub po prostu z hostingu jakiegoś serwer i otwierajcie serwer na hamachi nikt wam grac nie bedzie.

Mamy zamiar zakupić hosting :-), pierwsi gracze już są. Za 10 dni na 100% będzie na hostingu :-)

Opublikowano

O 20:00 odbędzie się Event górniczy w którym raty na drop zostaną zwiększone, zapraszamy Was serdecznie, olać to iż hamachi lecz panuje fajna atmosfera :-)

Opublikowano

Ile osób gra na serwerze w godzinach szczytowych?

Szkoda że serwer na hamachi :C.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Ile osób gra na serwerze w godzinach szczytowych?

Szkoda że serwer na hamachi :C.

Aktualnie grają trzy osoby . Wcześniej było 6 :/, Takie uroki hamachi .

 

Za chwile event miło by było jaki ktoś wszedł :/. Zapraszam serdecznie .

Opublikowano

Polecam Ogarnięty team Mimo iż hamachi pluginy na 6+ tylko graczy brakuje za niedługo dedyk Zapraszam

Dzięki za opinie .

Opublikowano

powiem tyle zainwestujcie w dedyka nawet 10 slotów moge nawet sie dołożyć :D



10 szybko sie rozwiniecie i bendzie więcej chyba 25 zł za 15 slotów na pukawka.pl

 

Opublikowano

powiem tyle zainwestujcie w dedyka nawet 10 slotów moge nawet sie dołożyć :D

 

10 szybko sie rozwiniecie i bendzie więcej chyba 25 zł za 15 slotów na pukawka.pl

Napisałem wyraźnie iż po majówce będzie serwer. Nie chce jakiegoś syfu 10 slotowego, mam zamiar zainwestować ze 100 złoty na serwer 40/50 slotowy z dużą ilością ramu aby Wam graczom się fajnie grało bez lagów.

Od takiego serwera 10 slotów lepszy już jest hamachi .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...