Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

►Zapowiedz Serwera z modami◄●►Medieval RPG◄


kamiloool

Podoba ci się koncepcja serwera?  

  1. 1. Podoba ci si? koncepcja serwera?

    • Jasne, czekam na start serwera!
      0
    • Podoba mi si? ale zmieni? bym to i owo (Napisz co w temacie)
      0
    • Nie podoba mi sie wogóle (Napisz dlaczego)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3062572.png

Witam! Mam zaszczyt opisać i zaprezętować jak najlepiej powstający serwer RPG Minecraft!

Będzie on jedyny w takim rodzaju, nie jest takich serwerów dużo (albo i nawet wogóle nei ma)
3062600.png

Tworzenie własnych osad/miast

Walki między osadami/miastami

Dodatkowe poruszanie dzięki smart moving

Dodatkowe bloki które urozmaicą gre

Konie do przewożenia skrzyni/ludzi

Nowe rudy, nowe narzędzia...

3062602.png

RedPower 2

Smart Moving

Super Slopes

SimplyHorses

IronChest (Co o tym myślicie?)

Modów jest w miare mało, by zbytnio nie lagowały.

Jeśli macie pomysły na nowe mody NAPISZCIE

3062603.png

Nasza maszyna:

120 MB Ram Na 1 slot (czyli 2400MB Ram na 20 slot)

20 slotów (Mało, bo na razie nie ma pieniędzy)

3062627.png

Nie wiemy jaki plugin będzie odpowiedzialny za tworzenie miast/osad/gildi

Oczywiście załozenie owego miasta/osady/gildi będzie płatne (I to też musi być w pluginie)

Oraz nie mamy kogoś kto by nam zrobił launcher.

Do wgrania będzie tylko minecraft.jar i do mods redpower.

Nie wiemy też czy wprowadzić whitelist by nie było zamieszania, mamy tylko 20 slotów.

Prosimy o odpowiedzi do pytań w tym temacie! Może wynagrodzimy osoby które się przydadzą.
3062613.png

Chcesz zostać administratorem? Masz więcej niż 14 lat? Zgłoś się!

Wzór podania:

Imię:

Wiek:

Nick w minecraft:

Dla czego to własnie ty miałbyś dołączyć:

W czym nam pomożesz:

W czym jesteś najlepszy:

Chce zostać helperem/moderatorem:

 

Podania piszemy w tym temacie! Jeśli chcesz dołączyć to się postaraj!

kamil100.00.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...