Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RolePlay] Prison Break Skazany na śmierć


mikirusser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to jest RolePlay WTF :D

Chyba każdy, nawet nowy, gracz wie co to Role Play, jednak należy to
pojęcie wyjaśnić. RP to wcielanie się w stworzoną przez siebie
postać, żyjącą w świecie, odgrywając sceny z życia codziennego. Może
to być tzw. Real Life, a także świat fantastyczny.

 

Krótkie wprowadzenie.


Jesteś skazany na śmierć za zabicie 8 ludzi musisz jakoś zwiać z PAKI


I zacząć nowe życie


 


Masz do wyboru


- Zostać w zakładzie do twojej śmierci.


- Albo uciec w siną dal z kolegami lub sam.


 


Ehh no dobra i co dalej


- Musisz załatwić sobie jakieś schronienie


- Wyrobić u kogoś kto sie zna dokumenty paszport oraz dowód osobisty


 


Kiedy już uciekniesz


- Możesz dalej zabijać ludzi

- Lub okradać banki i inne

- Albo pozostać spokojnym do śmierci


 


Co sie stanie jeśli strażnik zobaczy cie w trakcie ucieczki albo złapie cie jak uciekałeś z więzienia


- Albo odrazu zostanie wykonana egzekucja


- Albo zostaniesz przeniesiony do innego więzienia


 


Założyć gang czy to możliwe ??.


Tak jeśli masz już trochę doświatczenia w zarządzaniu gangiem,


To nie ma nic na przeszkodzie żeby założyć właśnie gang


Na serwerze są frakcje

- Skazaniec

- Obywatel

- Strażnik

- Kapitan

- Sędzia

 

Skazaniec nie ma żadnych praw dostaje kartkę z piórem

Obywatel może posiadać dom w wiosce dostaje ubranie ze skóry

Strażnik pilnuje więzienia może bić więzniów oczywiście nie może bić bez winy

Kapitan ma wszystkie prawa

 

Jakie prace można wykonywać

- Praca w Tartaku

- Praca w Kamieniołomie

- Praca jako Kowal

- Pomocnik w kuchni

- Praca na farmie

 

Jak zarabiać kasę

 

Więc tak musisz znaleźć odpowiadająca dla siebie prace

Prace znajdziesz powyżej oraz na serwerze

Następnie udaj się do najbliższego punktu pracy

Wejdź i zapytaj o prace jeśli wszystko się uda będziesz zarabiać kase

 

 

Zachowaj klimat RolePlay czyli RP

 

Jeśli chcesz wyrażać emocje i takie tam piszesz /me np /me usmiecha sie

Jeśli chcesz napisać coś jako ty pisz to w [tekst]

Jeśli piszesz cokolwiek jako skazany pisz to normalnie np: Jak minął dzień Kapitanie

 

 

Jeśli chcesz pomóc nam szukamy budowniczych

Strażników pisz pod tematem

 

ZAKAZ KOPIOWANIA *PREZENTACJI* BARANKI BOŻE

IP prisonbreak.maxc.pl:25905

 

Opublikowano

Kiedy to wystartuje?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Juz wiecie czy wystartuje o 13 czy 15 ?

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

ech... serwer zrobiony beznadziejnie

ktoś powiedział że serwer kiepski, może troche mocniejszymi słowami, dostał bana za "obrazę serwera", nie wiedziałem że serwer ma uczucia...

jak się zapytałem skąd wziąść kilof, to dostałem odpowiedz "admin daje takie rzeczy" acha... jak nie ma admina to grać nie mozna

jadyna zec którą da się robić na serwie to kopać kobla, JAK CI ADMIN DA KILOF, nawet postawić nie możesz

i jeszcze trochę bym znalazł

ocena -9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999/10

mca.png
Opublikowano

Wyłącz whiteliste.. Jesteśmy ciekawi co uszykowałeś.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Serwer jest żałosny. Wszystko zerżnięte z mojego serwera: Rangi, mapka (budynki np. Plac apelowy, baraki, kuchnia obozwa, kosciół itpo)
Ledwo wchodzisz na serwer - Admini wyzywają.

Rozgrywka jest nudna i denna.

Hejtujcie mnie, hejtujcie :) Mój serwer prawie cały czas ma 17/17 slotów albo w góre, bo jesteśmy ogarnięci i oryginalni. Szanuję ludzi, ale nie tych co wchodza i sieją rozpierdol

***
NIE POLECAM TEGO SERWERA
OCENA : 0/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...