Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World Of Tanks. Nie włoncza się


hitman9108

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. ta jak w tytule tematu Wot nie włoncza się Niewiem czemu dzis wchodze na strone http://worldoftanks.eu/ Wyskakuje jakiś obrazek wchodze do gry nie moge sie zalogować może cie mi pomóc dam plusa :) Z Góry Dzięki ^^



Siema. ta jak w tytule tematu Wot nie włoncza się Niewiem czemu dzis wchodze na strone http://worldoftanks.eu/ Wyskakuje jakiś obrazek wchodze do gry nie moge sie zalogować może cie mi pomóc dam plusa :) Z Góry Dzięki ^^

Wiem ze Są Prace konserwacyjne ale do kiedy to potrwa o to mi z lekksza chodziło :>

Uploaded with ImageShack.us

 

Opublikowano

No 8.5 będzie :) (tak myślę)

 

Ale co z modami na 8.4? Działają potem...jestem nowy jeśli chodzi o mody więc prosił bym o info czy mam je usuwać czy mogę grać bez obaw że coś nie działa?

w5cNAHm.png

Opublikowano

No 8.5 będzie :) (tak myślę)

 

Ale co z modami na 8.4? Działają potem...jestem nowy jeśli chodzi o mody więc prosił bym o info czy mam je usuwać czy mogę grać bez obaw że coś nie działa?

 

Niektóre mody powinny działać nadal. W końcu aż tak dużo to oni nie pozmieniali. Trzeba będzie metodą prób i błędów sprawdzać co działa a co nie,

76561198001815076.png
Opublikowano

Mi działa wszystko oprócz "realne dzwięki silników i dział". trzeba poczekać aż dadzą nam tego moda w wresji 8.5 bo są nowe czołgi :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...