Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Które PSVita lepsze i bardziej opłacalne ?


Snazzlie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Jak w temacie. Które PS Vita jest lepsze i bardziej opłacalne. Podam wam teraz 2 tylko chodzi mi o to że mam gdzieś podłączanie do telewizora bo tego robić nie będę a więc do rzeczy.

 

NR1 http://www.mediamarkt.pl/poznan-ul-szwajcarska/konsola-sony-psvita-wi-fi-voucher-littlebigplanet-karta-pamieci-4-gb,id-644221
NR2 http://www.mediamarkt.pl/poznan-ul-szwajcarska/konsola-sony-psvita-3g-wi-fi-voucher-littlebigplanet-karta-pamieci-8-gb-karta-sim-play,id-822235
 

 

Mam którąś z tych zamiar kupować na Wakacje więc ceny mogą spaść lub nie ^^

 

I mam jeszcze jedno pytanie. W NR.2 jest jakaś tam karta SIM Play o co w tym dokładnie chodzi ? Co to robi i do czego służy ?

 

 

///linki wychodzące poza forum ukrywamy

///tripipi

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To zależy głównie od ciebie

 

1. Jeśli będziesz używał 3G to: Bierz 2

 

2. Jeżeli niechesz 3G to : Bierz 1

 

3. Jeżeli będziesz dużo pobierał to niekupuj żądnych z tych ,ale kup odzielnie vitę odzielnie kartę najlepiej 32 GB .

 

Ps: LBP możesz kupić nawet za 49zł [ mogę dać linka ] .

Ja też mam vitę ;) !

 

 

 

 

Karta Play :

Chodzi o połączenie się z internetem za pomocą 3G .

Jednak te karty play są dosyć nie dobre

i lepiej włożyć swoją jak masz pakiet internetu w telefonie

lub jak masz doładowany chyba że masz na abonament to jak masz zapłocony abonament . :)

 

 

 

Myślę że pomogłem trochę ;)

matise00.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...