Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co zrobić Gdy Graczy Wywala Do Menu Logowania podczas Wybierania Postaći ?


WinTeR32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik Pisze dla tych ktorzy, mieli, lub mają


Ten Problem.



Przczyną Tego jest (,,Scraschowany" nie wiem jakby to napisać), folder ,,player"




Co Będzie nam Potrzebne ??



Odpalony Serwer.


Odblkowane Porty.


Navicat for MySQL




Zacznijmy Może :)



Pierwsze co zrobimy do zalogujemy się do mysql.


Następnie przechodzimy do zakladki ,,player"


wyskoczy nam mnóstwo Folderów



Plik ,,player" Usuwamy.


Szukamy Folderu ,,player_copy"


Zmieniamy jego nazwe na : ,,player"


Jeśli mamy jeszcze taki problem z innym folderem też zadziała.


Po czym Wychodzimy, z NavicatForMySQL




I Teraz Najłatwiejszy Krok w Tym Poradniku.


Restartujemy maszynę, ale przed tym wpisujemy komende



/etc/rc.d/netif restart


Jak juz to wpisaliśmy, Wpisujemy:


reboot


Czekamy, Klikamy F1


Następnie mamy wybór BSD. Klikamy Enter


Logujemy Się.


Wpisujemy:


cd /


./start (lub /start)


Ile portów odpalić?


Wpisujemy, 1 lub 2 (zalezy ile ich mamy :) )






Zrobione !


Teraz nie Będzie Zadnego Problemu.



Jeśli dalej jest coś nie tak


To są inne doczynienia :



Zła Edycja Rootów


Zły Laucher


Zła Edycja serverimfo.py



Pozdrawiam !!! ;)





Jeśli było To Close.. ;(

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

1.Jeśli to serwer hamchi a gracz posiada binkę bez głowy sury to jest źle zbudowany client. co oznacza iż serwery hamchi działają poprawnie z binką surakopf.exe (głowa sury)

2.Prace na serwerze/ Spora ilość lagów

3. Masowe wyrzucanie błędów w sysser.txt (Pokazywac zawartość tego pliku w temacie z pomoca ;) pomaga to rozwiązac problemy)

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Podałeś tutaj jeden z wielu możliwych błędów, jak dla mnie takie poradniki są zbędne.

Trzeba dojść samemu do określonego błędu, takie tutoriale tylko zaśmiecają mpc.

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Chciałem Pomóc, jesli sadzicie ze to nikomu nie pomoze to close.

 

będe miał czas to dodam Wersje Obrazkową.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

 

Pierwsze co zrobimy do zalogujemy się do mysql.

Następnie przechodzimy do zakladki ,,player"

wyskoczy nam mnóstwo Folderów

Plik ,,player" Usuwamy.

Szukamy Folderu ,,player_copy"

Zmieniamy jego nazwe na : ,,player"

Jeśli mamy jeszcze taki problem z innym folderem też zadziała.

Po czym Wychodzimy, z NavicatForMySQL

 

że co? A jak ktoś nie ma player_copy? Poza tym, chyba lepiej dać Maintain -> Repair Tables -> Quick i mieć pewność, że to nie jest wina tabelki?

Poza tym to nie tylko wina player. Ktoś mógł nie odpalić portów do końca, mógł odpalić złe porty, może to być wina klienta, firewalla itp itd, więc ja bym nie nazywał tego tutem tylko informacją

57199140501148694665.png

Opublikowano

Jeszcze jedno. Zbugowana mapa czyli: (żle odpalone porty lub nie wszystkie, Brak mapy w cliencie)

Kiedy postać tepa się na mapkę i zamyka nam grę.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Tak serio to nic nie wynika z tego tematu. Gdy nie działa to wiadomo, że trzeba zrobić reinstall tabelek mysql..

 

A tak BTW. Zrobiłem sobie hamaka i Twój sposób nie zadziałał.

 

+ za chęci.

Opublikowano

@Up

 

Moze porty .. ? albo coś innego, np zle skonfigurowane sysinstall ??? ;) Sprawdz to :D

Opublikowano

Ale dla zielonych taki poradnik się przyda z pewnością! Lajk z Poradnik!

Poszukuję Polaków do wspólnej gry w Dragon Pals na serwerze s106 Europe. Chętnie udzielę pomocy w grze i udzielę kilka porad.

Opublikowano

@Up

 

Moze porty .. ? albo coś innego, np zle skonfigurowane sysinstall ??? ;) Sprawdz to :D

Głupi nie jestem. Wszystko dobrze zrobiłem. Ja wiem jak to naprawić, ale tylko mówię że Twój sposób nie działa.

 

Pokombinuj i edytuj temat.

Opublikowano

Tak serio to nic nie wynika z tego tematu. Gdy nie działa to wiadomo, że trzeba zrobić reinstall tabelek mysql..

 

A tak BTW. Zrobiłem sobie hamaka i Twój sposób nie zadziałał.

 

+ za chęci.

Głupi nie jestem. Wszystko dobrze zrobiłem. Ja wiem jak to naprawić, ale tylko mówię że Twój sposób nie działa.

 

Pokombinuj i edytuj temat.

 

Pozdro dla ciebie, jeśli w przypadku błędu z tabelami podmieniasz je na inne. Uwielbiam a wręcz kocham, gdy ludzie piszą takie głupoty i uczą ich innych. To ja się boję pytać co robisz gdy masz wirusa w komputerze... format?

 

A co do tematu to jest totalnie bez sensu. Przyczyn problemu z zalogowaniem może być cała masa i każdy przypadek jest inny. Po to mamy cudowny plik syserr po stronie serwera i clienta. Najlepszy przykład?

Wylogowana postać podczas dungeonu, którego ID jest tylko na ch99.

Opublikowano
Pierwsze co zrobimy do zalogujemy się do mysql.
Następnie przechodzimy do zakladki ,,player"
wyskoczy nam mnóstwo Folderów

 

Zakładki, folderów? Te twoje "zakładki" to bazy, a "foldery" to tabelki. Restart maszyny po czymś takim jest czystym idiotyzmem, wystarczy zrestartować serwer gry, a dla pewności dać restart MySQL. Dalej nie rozumiem po co restartować połączenie skoro w następnym podpunkcie mówisz, że mamy wyłączyć maszynę. Gdzie jest logika człowieku?

....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...