Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

New-Zone[50s][PVP] Zapraszamy ! REAKTYWACJA !


BukaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

New-MPCforum PVP


|picturel.gif|


Nowy wymiar servera PVP


Takiego servera w Polece jeszcze nie Bylo


|picturel.gif|


Server na Podstawie Pomyslow By Buka & Miodzik


|picturel.gif|




Adres IP: 46.105.133.111

IP TS3:46.105.133.111

de2zjo.gifTyp Serwera: PVP

de2zjo.gifSloty: 45 (3Gb RAM!!)

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifEND: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

|picturel.gif|


Pomysl na server wpadl nam do glowy gdy gralismy na pewnym serverze PVP


I pomyśleliśmy dlaczego my nie możemy zrobić czegoś lepszego ?


|picturel.gif|


cooltext1002108087.png


|picturel.gif|



Server Posiada autorski autorską mapkę



Zdobywamy LVL oraz kasę przez zabijanie innych graczy za co możemy wbić rangę oraz ulepszyć sobie eq


|picturel.gif


cooltext1002124536.png


|picturel.gif|


-Klasa PvP


-Klasa Początkujący 100 LVL


-Klasa Zaawansowany 200LVL


Klasa Mistrz 300 LVL


Klasa BógPvP 400 LVL



Klase można zdobyć jak posiadamy LVL który zdobywamy zabijając graczy


UWAGA


są skrzynki z itemami dla klas !


|picturel.gif|




polaroid3.png


picturel.gif



root_admin.pngBuka



root_admin.pngMiodzik




admin.pngAssAssPL



moderator_icon.jpgVoolie


|picturel.gif|



asdasdrf.png


picturel.gif


oferujemy.png


Rekrutacja Otwarta




-KidMod 1x



picturel.gif


oferujemy1.png


340.gif



wh1xi.png

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...