Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór Postaci, Opis Ekwipunku I Dobór Broni


kobe17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pewnie każdy z nas zastanawiał, bądź zastanawia się jaką wybrać postać i jak ją rozwijać. W tym poradniku spróbuję rozwiązać wasze problemy.

 

+ Wybór postaci to bardzo ważna decyzja, którą potem trudno jest zmienić. Większość graczy wybiera Assaulta. Moim zdaniem to roztropna decyzja. Jest to postać, którą najszybciej zdobywamy poziom. Można nią nabić duuużo killi, lecz i parę deathów wpadnie. Medic natomiast ma wiele asyst, lecz umiejętnie grając możemy mieć w wielkich ilościach kille, a deathów 1-2 (a to dzięki możliwości leczenia). Sniper przy pomocy medyka jest silny, lecz sam musi się kryć (jak boizadek ), ponieważ bliskie spotkanie z szturmowcem kończy gryzieniem ziemi . Mamy również Engineera i HWU, lecz nie polecałbym rozwijać tychże postaci, z tego powodu, iż przydają się tylko w Battle Group i straaasznie długo się nimi "expi".

 

- Rozwijamy Assaulta

@ 1 poziom - 6 poziom: Ak 47 lub M4A1 lub G36C + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 6 poziom - 11 poziom: M4A1 lub Ak 47 + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 11 poziom - 16 poziom: G36 lub G36C_D + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 16 poziom - xxx: G36 lub FAMAS + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

 

- Rozwijamy Medica

@ 1 poziom - 6 poziom: Uzi lub G36C + ewentualnie MP5K

@ 6 poziom - 11 poziom: K1 + ewentualnie MP5K

@ 11 poziom - 16 poziom: K1 lub P90 + ewentualnie MP5K

@ 16 poziom - 21 poziom: P90 lub + ewentualnie MP5K

@ 21 poziom - xxx: MP7A1 + ewentualnie MP5K

 

- Rozwijamy Snipera

@ 1 poziom - 6 poziom: SSG lub AUG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 6 poziom - 11 poziom: SSG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 11 poziom - 16 poziom: PSG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 16 poziom - xxx: PSG lub AWM + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

 

 

+ Przedstawienie ekwipunku:

 

- MP5K:

 

Wszystkie postacie

2 slot

Pociski: 20 x 5

 

- P90:

 

Medic, Engineer

3 slot

Pociski: 50 x 3

 

- Uzi:

 

Medic, Engineer

3 slot

Pociski: 32 x 5

 

- K1:

 

Medic, Engineer

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

- G36C:

 

Medic, Engineer, Assault

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

- G36C_D:

 

Medic, Engineer, Assault

3 slot

Pociski: 100 x 1

 

- MP7A1:

 

Medic, Engineer

3 slot/5 slot

Pociski: 40 x 4

 

- AK 47:

 

Assault

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

- M4A1:

 

Assault

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

- G36:

 

Assault

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

- FAMAS:

 

Assault

3 slot/5 slot/8 slot

Pociski: 5.56 x 45 mm

 

- SSG:

 

Sniper

3 slot

Pociski: 10 x 5

 

- PSG:

 

Sniper

3 slot

Pociski: 5 x 5

 

- AWM:

 

Sniper

3 slot/8 slot

Pociski: 5 x 5

 

- AUG:

 

Sniper

3 slot

Pociski: 30 x 5

 

 

- K400 Grenade:

 

Assault, Sniper

5 slot

Granaty: 1 x 0

 

 

@Edit

 

Jak ma się premium to wszystkie postacie są dobre :)

BG jest to dobra gra tylko że długo trwa <_<

 

Liczę na +5 :D

DAJ [ + ] UWIERZ NIE BĘDZIE BOLAŁO. :D

Opublikowano

Nie licz na 5 o i tak ci nikt nieda jakby nikt niewiedzial kto jest kim i jako bron morzna od wyznaczonego lvla nie spamuj

Daj +

Opublikowano

Poradnik bez sensu (chyba, że się wiele zmieniło odkąd nie gram).

Assault

Można grać K2, bo nie jest złe.

Sniper

SSG to shit i nie opłaca się tego kupować.

Medic

MP5 wystarcza do 6 lvl kiedy kupujemy K1 (nie koniecznie, bo można dobrze ogarniać MP5tką).

Eng/Heavy

Nie expi się wolno, jeśli się potrafi grać.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

hmm mysle ze poradnik byl niepotrzebny ale nie zniechecaj sie

wiesz co kazdemu inna bron odpowiada ja szczerze powiem ze nie lubie ak47 a z famasem gram od 1 lvl

wszystko zalezy od ludzkiego gustu

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

I bez prem enginner jest najlepszy, sam nim gram i narazie mam 7lvl i ratio 1.55 bez cheatów. No ale żeby grać enginerem trzeba mieć talent bo on głównie pasuje do pojazdów ( po to ma klucz żeby je naprawiał, ^^ ) Zanim ktoś zacznie grać enginerem dobrze by było żeby z jakimś kumplem pograł na roomie 1vs1 i zdobył trochę wprawy w poruszaniu się pojazdami bo inaczej nie ma sensu wchodzenia na zwykłe roomy z wyjątkiem US bo jak wiadomo tam same cioty grają i łatwo nabić lvl

Opublikowano

pffffffffffffffffff

 

Dojebałeś z tym poradnikiem, btw jakim poradnikiem tego tak nie można nawet nazwać. Odkąd ostatni raz ja grałem w wr można było każdą rundę grać innym typem "ludzika"

czyżby teraz się wybierało klasę??(może to noobkskie, ale z jego poradnika tak wynikło): d

Chyba pomogłeś tylko adminom, że czas znowu tu zaglądać i ogarniać bo to szok !

"Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków(w sensie wielkość??, czy rozmiar mb,kb?)

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii "

 

Wasz błąd :)

 

szyszolew.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...