Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak założyć konto i zacząć grę?


Lou.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś wam przedstawię poradnik jak zrobić konto i zacząć grę na jednym z serwerów Gladiatus.pl

 

Opis:

1.Wchodzimy na stronę

http://gladiatus.pl/game/

2.Po lewej stronę mamy panel Rejestracyjny

 

Beztytuuj_nhnrraq.jpg

 

Objaśnienie.

 

1- Wybór Prowincji/Serwera od 1-26

2- Podajemy Swoją nazwę (tzw Nick) uwaga ! nazwa której ty użyjesz będzie używana w grze !

3- Podajemy e-mail (polecam podać prawidłowy potrzebne jest to do potwierdzenia rejestracji

4- Podajemy hasło którym będziemy się logować do gry (zalecane 1-Wielka litera liczby od 0-9 + minimum 6 znaków ) w przyszłości m może to zapobiec włamaniu się na konto/postać

5- Potwierdzamy Oświadczenia Oraz OWU

6- Przycisk kończący Rejestracje.

 

 

Po rejestracji automatycznie nas przenosi do gry

 

Beztytuuj_nhnrxhp.jpg

 

 

Tu opisze co i jak

 

Zostaliśmy poproszeni o wybór płci Mężczyzna albo Kobieta (aby wybrać należy kliknąć na avatar/zdjęcie ) zatwierdzamy swój wybór i idziemy dalej.

 

Beztytuu2_nhnrxrn.jpg

 

Podgląd postaci po starcie :

 

na start otrzymujemy

 

1-Broń

2-Tarcze

3-Jedzenie

4-50 golda

 

Czyli tak zakładamy Tarcze i idziemy na wyprawę

 

Ja bym polecał użyć te 50 golda na trening zanim się wybierzemy zawsze to coś pomaga :)

staty jakie polecam trenować to

Charyzma

Władanie bronią

Zręczność

 

Ok Czas na wyprawę

 

Jak już się ubraliśmy możemy zaczynać naszą przygodę

 

Aby pójść na wyprawę musimy kliknąć tą taką flagę

 

po kliknięciu mamy do wyboru wyprawy jakie chcemy robić (teraz niestety wprowadzili wymagany lvl na daną lokacje wcześniej można było walczyć z potworami z wyższego lvl no ale cuż nic nie poradzimy na to co Robią twórcy Gry )

 

Beztytuu2_nhnrxwn.jpg

 

Jak widać mamy dostępne tylko Mroczne Lasy Wybieramy i pojawia nam się pierwszy Przeciwnik :) Kiedy go zaatakujemy,zabijemy pojawią nam się następni silniejsi

 

Nazwa jak i statystyki pokazują się po ataku lub wygranej walce

 

Pod słowem atak mamy możliwe bonusy do zyskania , jeśli na nie najedziemy pokaże się co możemy uzyskać

 

 


Beztytuu2_nhnrxar.jpg

 

Jak widać Naszym przeciwnikiem był Szczur

Za wygraną walkę otrzymałem

30 golda/złota

1 doświadczenia

2 honoru

oraz przedmiot (naszyjnik)

 

Przedmioty są losowe nie za każda wyprawę możemy otrzymać !

 

 

 

 

Tym byś my kończyli nasz poradnik iż pokazana została rejestracja oraz wstęp do gry

 

Więcej poradników dotyczących gry możemy znaleźć na Forum Gry Gladiatus

 

Możliwe że komuś się przyda :)

 

Ps: Jeśli mod by był taki miły i zdoił mi parę % za poradnik będę ogromnie wdzięczny :)

Jeśli ktoś by chciał by mu wytłumaczyć co i jak w miarę moich umiejętności udzielę informacji wystarczy zapytać pod tematem lub pw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Bez sensu poradnik, każdy głupi, nawet największy idiota to wie.

 

Jeśli ktoś wcale nie zna tej gry to takiej osobie może się przydać.

1375884335-U390809.png

Blue Member

Opublikowano

Nie sądzę żeby ktoś kto zaczyna grac wchodził na forum o botach i patrzył jak założyć konto poradnik do kosza się nadaje .

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano

Nawet największe DEBILE potrafią zarejestrować konto, a nawet ,uwaga

uwaga

uwaga

Pobrać gre gdy jest taka potrzeba ! - Nie możliwe ? A jednak !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

A czemu traktujesz np forum jak zwykle forum o botach przecież tal nie jest można tu znaleźć pełno poradników jak i programów czy też gier o których nigdy nie słyszał... Nie pasi poradnik to wywalić do kosza jutro zrobię nowy jak uzbroić postać albo co i jak trenować może będzie bardziej przydatny...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...