Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S1.CristalCraft.pl[SURVIVAL][60 SLOTÓW][WŁASNA MASZYNA][FRAKCJE][WOJNY GILDII][PVP][TS3-512 SLOTÓW][OGARNIĘTA ADMINISTRACJA][ZAPRASZAMY][WEJDŹ ZOBACZ]


xDarkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA DO MODOW PROSZE USUNAC INNE PREZENTACJE !!

Witam was wszystkich bardzo serdecznie , dziś chciałbym wam przedstawić nowy serwer "CristalCraft"

Zapraszam !!!

cooltext1004143740.png

Lubisz serwer Survival + Frakcje ?

Lubisz PvP ?

Lubisz smak prawdziwej przygody ?

Lubisz Założyć Gildie Z Przyjaciółmi i Podbijać Inne Gildie ?

Lubisz Serwer z AntyCheat , dzięki któremu żaden gracz nie będzie mógł używać żadnych cheatów ?

Lubisz Miłą i Ogarnietą Administrację gdzie wysłuchają twoich skarg/propozycji ?

Nudzą Cię już serwery typu freebuild czy 4fun ?
Chcesz zagrać na prawdziwym survivalu z PvP i TnT ?
Lubisz serwery typu : Survival + Frakcje ? [Wojny Gildii]

Jeśli tak to zapraszam do nas !!

cooltext1004138229.png

Nazwa Serwera : CristalCraft

Adres ip : S1.cristalcraft.pl
Typ serwera : Survival + Frakcje
Zwierzęta : Tak
Moby : Tak
PvP : Tak
Premium : Nie
Sloty : 60
Whitelista : Nie
Nether : Tak
The End : Tak

TS3 - Ts.cristalspeak.pl

Na serwerze jest wgrany plugin umożliwiający wydobycie diaxów ze stone !
% Dropu ze Stone
Diaxy - 0,25 %
Złoto - 0,50 %
Żelazo - 1,20 %
Emerald - 0,30 %

Uwaga żeby powiększyć drop wystarczy że zaczniesz kopać stone kilofem z fortune.

Rzeczy typu lwc czy cuboid na naszym serwerze nie istnieją.

Skrzynki można zabezpieczyć tworząc claim w pluginie factions.

Aby ulepszyć wam zabawe niszczenia wrogich zamków uruchomiliśmy Tnt

dzięki któremu będziecie mogli dobrze się bawić.

Masz już wszystko? zbroje ? miecz ? jesteś dobrze
przygotowany na wojnę , a nie masz z kim
walczyć ? W każdej chwili możesz iść na spawna tam za linia będą ludzie , którzy znajdą odwagę, aby z tobą zawalczyć.

cooltext1004147861.png

Obawiasz się , że ktoś wyloguje się z walki , a ty nie zdobędziesz z niego eq?

Nie martw się , ponieważ nasz serwer posiada plugin dzięki któremu ktoś podczas walki się wyloguje dostaje bana lub ginie od razu a ty zdobywasz itemy smile.png

cooltext1004137912.png

[Owner] - xCrysisx
[ROOT] - MrSmigol
[ROOT] - QurtexPl

[Admin] - DomaXx

[Admin] - Aeero

[JuniorAdmin] - HunterHeadPl

UWAGA !! Admini są na serwerze bardzo często , więc z chęcią udzielą Ci pomocy smile.png

cooltext1004152851.png

Eventy na serwerze są praktycznie codziennie , zawsze gdy jest +30 osób jest szansa , że wygrasz vipa !!

To Koniec Prezentacji

Mam Nadzieję Że Prezentacja Wam Się Spodobała smile.png

Opublikowano

Dziś o 21 postała pierwsza gildia !! "POST" Podziemna Organizacja Szpiegowsko-Towarzyska

@ ponieważ nie jestem adminem serwa chciałbym się spytać czy fortune w kilofie na prawdę powiększa szanse na drop diaxow itp? czy jest to sprawdzone?



potwierdzone z kilofem fortune 3 zamiast 1diaxa dropia 3 :)

serdercznie zapraszam na serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...