Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy na 5 lvl-u opłaca się jeszke kupować chempionów za 1350?


szczur236

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem sobie nowe konto w lolu bo stare trochę się rypło. Mam już 5lvl i stąd moje pytanie. Czy na tym lvl-u opłaca siękupować postacie z 1350?

Opublikowano

Czemu nie ? Ja pamiętam na 5 lvl (daaawno temu) nawet za 6k kupiłam :P

Zależy jeszcze kogo chcesz kupić :D Bo w sumie jak masz 5 lvl zostaje Ci tylko rotacja i nie zawsze pickniesz to co chcesz :D

Opublikowano

Czemu nie ? Ja pamiętam na 5 lvl (daaawno temu) nawet za 6k kupiłam :P

Zależy jeszcze kogo chcesz kupić :D Bo w sumie jak masz 5 lvl zostaje Ci tylko rotacja i nie zawsze pickniesz to co chcesz :D

Chyba za RP bo nawet na boost'cie 6300ip na 5 lv byś nie miała.
Opublikowano

Opłacać się opłaca, ale to zależy jakiego.

Jak dla mnie lepiej poczekać do 6k i kupić kogoś lepszego. Również zacznij zbierać przed 20 na runki 3 kręgu :)

 

@up Asik to jest ona ;__; Powinno być "...nie miała".

1994993994.png
Opublikowano

Założyłem sobie nowe konto w lolu bo stare trochę się rypło. Mam już 5lvl i stąd moje pytanie. Czy na tym lvl-u opłaca siękupować postacie z 1350?

Polecam Ci Kayle lub Annie ,ew. Ryze (za 450PZ) .

Na 5 LvL to każdego na midzie tym rozwalisz , wyccarujesz sobie gre ...

Lepszych postaci Ci na razie nie trzeba . :D

Btw. Masz dzisiaj dobrą rotacje .

Opublikowano

Polecam Ci Kayle lub Annie ,ew. Ryze (za 450PZ) .

Na 5 LvL to każdego na midzie tym rozwalisz , wyccarujesz sobie gre ...

Lepszych postaci Ci na razie nie trzeba . :D

Btw. Masz dzisiaj dobrą rotacje .

Hmmm....

Biorąc pod uwagę o to, co zapytał się nas autor stwierdzam, iż On zaczyna przygodę w lola.

Nie możesz powiedzieć, że rozwali każdego, bo Ty byś tak zrobił.

 

A co do @top to zapomniałem dodać, że postacie za 4,8k są dobre.

Kiedy wychodzi nowa postać najstarsza spada do ceny 4,8k, więc jest trochę czekania, ale możesz zaoszczędzić :)

 

@edit O kurwa jestem ślepy xD

1994993994.png
Opublikowano

Hmmm....

Biorąc pod uwagę o to, co zapytał się nas autor stwierdzam, iż On zaczyna przygodę w lola.

Nie możesz powiedzieć, że rozwali każdego, bo Ty byś tak zrobił.

 

A co do @top to zapomniałem dodać, że postacie za 4,8k są dobre.

Kiedy wychodzi nowa postać najstarsza spada do ceny 4,8k, więc jest trochę czekania, ale możesz zaoszczędzić :)

 

Założyłem sobie nowe konto w lolu bo stare trochę się rypło. - napisał Autor .

 

Więc może nie jest Newbie . :rolleyes:

Opublikowano

ziomeczku ja mam 30lvl i dopiero teraz skończyłem wszystkie champy za 1350 więc jak najbardziej. niektóre tanie champy są lepsze od tych kurewsko drogich ;<

@down bardzo chętnie, kiedy? xD

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

@UP Polać mu

 

Zbieraj moim zdaniem, odłóż trochę na runy z 25k IPków.

A postacie kupuj takie jakie chcesz, nie sugeruj się ceną

Opublikowano

zauważ że taki jax jest jedną z lepszych postaci z gry, podobnie jak malph czy ammumu...

 

oczywiście że się opłaca kupować

 

na low lvl + easy ogar polecam jaxa ; annie ; trynde - tymi postaciami każda gra jest twoja

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...