Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Tworzenie 2 Własnych Serwerów Na 1 Komputerze


alchemik1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga: Aby Chodziły Serwery Trzeba Mieć Min 3GB Ram , Procesor 2x 2.0GHz , Mocną Kartę Graficzną

 

1.Ściągamy pliki serwerowe

To jest ukryta treść, proszę

 

2. Wypakowujemy pliki dwa razy np pierwsze na D:\ , a drugie na np. E:\ ,hasło: mcncc.com

 

3. Jak się wypakowało to wchodzimy tam gdzie mamy te pliki czyli np D:\ i zmieniamy nazwę folderu co są w nim pliki na np . Mój Serwer , potem otwórz folder z plikami i zmień nazwy plików .vmc na S1 , .vhd na Mt2 , natomiast w drugim folderze z plikami daj nazwyplików .vmc na S2 , .vhd na Mt2.

 

4.Otwórz pliczek VMC jako notatnik zjedź trochę na dół i w linijce

<absolute>tu wpisz lokalizację pliku S1.vhd</absolute>

Robimy to w obu folderach z plikami , tylko że w drugim dajemy w linijce

<absolute>tu wpisz lokalizację pliku S2.vhd</absolute>

np.

w 1 folderze

<absolute>D:\DecoMT2 S1\\Mt2.vhd</absolute>

w 2 folderze

<absolute>E:\DecoMT2 S2\\Mt2.vhd</absolute>

 

a linijkę niżej wpisz :

 

Mt2.vhd

 

Powinno być w obu folderach tak samo czyli :

 

<relative>.\Mt2.vhd</relative>

 

5. Zainstaluj Virtual PC 2007 SP1

 

6. Otwórz Ikonę komputerka [ Znajduję się ona tam gdzie pliki serwerowe]

 

7. Wyłącz okno FreeBSD

 

8. Najpierw instalujemy 2 różne wersje Hamachi . Jak się wyłączy naciskamy w VPC na nasz serwer i dajemy

Setting[Jest to pod "New"] potem wchodzimy w zakładkę Networking i tam wybieramy Hamachi Network Interface i dajemy ok . W 2 robimy tak Samo Tylko Wybieramy Hamachi Network Interface #2

 

9. Naciskamy "Start"

 

10. Włącz Port Map

 

11. Zaloguj się do na obu serwach freebsd jako

 

Login: root

Hasło: mcncc.com (Kiedy wpisujesz hasło to go nie widać !!)

 

12. Wpisz na obu serwach sysinstall >configure>networking>interafce>deO>IPv6 NO, DHCP yes w IPv4 wpisz swoje IP z hamachi (Enter), Potem przeskakujemy do IPv4 Address tam wpisujemy IP z hamachi z końcówka .100 np 5.2.82.17 i zmieniamy końcówkę .17 na .100 np 5.2.82.100 (enter) w Gateway wpisz 255.0.0.0 (enter aż do "OK")

 

13. Wychodzimy aż do ,,wiersza poleceń'' [cancel,cancel,exit install]

 

14.w Freebsd wpisz na obu serwach /etc/rc.d/netif restart poczekaj aż będzie pisalo : #mcncc

i wpisz "ifconfig " i popatrz na ''deo'' czy się zgadza z twoim IP z hamachi

 

15. Wpisz na ob userwach ./start czekamy PIĘĆ MINUT [ 5 ] aż pojawi się w przedostatniej linijcie Can't connect to MYSQL blablabla

 

16. Plik którego oryginalna nazwa zawiera 3 krzaczki ,ostatni krzaczek ma takie jakby kwadraciki,przezuc na PULPIT,zmień jego nazwę[RAR'a]na EXE w środku powinny być 4 pliki [dll,exe,mc.txt,i krzaczkowaty pliczek exe z ikonką twarzy sury]Wypakowujemy to do jakiegoś chinskiego klienta.

 

17. Wpisujemy swoje IP z hamachi z końcówka do MC.txt który otwieramy przez notatnik,kasujemy zawartość wklejamy nasze IP. A do 2

 

Podpunkt EWENTUALNY.jeżeli mamy błąd łączenia z serwerem w trakcie logowania to w MC.txt wpisz IP z hamachi z końcówka .100

 

 

18. ODPALAMY nasze ,,chinsko krzaczkowe'' exe zamieszczone w folderze naszego wybranego chinskiego klienta.Klikamy w Guzik po prawej stronie okienka i ... Dalej to już wiecie Kwadratowy

 

Login do postaci: Rain

Hasło: 12345

 

© Copyright by Deco016 And DaxTe| All Rights Reverved

ban.gif

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...