Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassyn-Craft [ZOSTAŃ ASSASSYNEM][Dedyk 24/7][30slot][Super Pluginy][Miła administracja][Super atmosfera][Enchant PRO][Eventy codzień!]


rohbar1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beztytuumqr.png

 

Serwer Assassyn-Craft to już mój 4serwer, lecz na tym serwerze zostało wszystko bardziej

dopracowane. Serwer aktualnie ma 25slotów. Oczywiście powiększamy :) Eventy zazwyczaj

Codziennie wieczorem, a w soboty i niedziele o 12 i o 16. Eventy czasami będą w postaci

parkour lub zabijaniu. Stworzyliśmy dostępne 2 drużyny które będą się mogli zabijać oczywiście w czasie eventu :)

 

 

 

Serwer ofertuje niezwykłe przygody oraz atrakcje między innymi:

 

- Ponad 10 różnych Eventów

- Ponad 10 różnych Parkourów

- Oczywiście Imprezy wieczorne robione przez naszą Administracje.

- Olbrzymie złoża w MZ

- Nether oraz End. Dla doświadczonych miejsca gdzie się ciągle spawnują Witchery oraz Ender Dragony :)

- Konkursy na najlepszą działke/wyspe/gildie !!!!

- Ulepszone Enchantowanie !! ( można enchantować jeden item wiele razy, wiem że dla początkujący będzie troche trudne ale oczywiście mamy expiarki :) )

- Eventy polegające na szybkości graczy oczywiście poty dozwolone lecz nie liczy się tylko szybkość ale i umiejętności !!

 

Jak widać nasz serwer nawet bardzo dobrze się rozwija, dzięki oczywiście naszej Administracji.

Staramy się odbudować troche mapy z Assassina i stworzyć ogromny Escape polegający na strzelaniu z pistoletu

beztytuu3fz.pngConnora ( reszte o pistolecie możecie się dowiedzieć na serwerze ). Mamy doskonałych Builderów jak i Adminów. Lubimy graczom dawać radość z gry oraz niezapomniane walki i zdobywanie ekwipunku. :)

 

 

 

ZAPRASZAMY NA SERWER !!!!

 

IP : f1.owncraft.pl:6213

Opublikowano

Gdzie sa ender dragony ?xD

I zwiekszcie exp troszke :) POLECAM SERWER

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

EnderDragon respione co 2 dni około 200 dlatego czasami moga być lagi, ale nie odrazu 200 tylko tak po 2/3 ale to leci automat comandblock :D A exp zwiększymy ale tylko z mobów :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...