Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a. Konfiguracja blokująca dodawanie sobie itemów przez admina. Zapraszam


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam zamiar przedstawic Wam nasz serwer typu Kwadratowa Masakra 4.


Jest on No-Premium.


Chcemy jak najbardziej odwzorowac go do KM.



IP: Podam po przyjęciu :)



Wzór podania:


Nick:


Wiek:


TS3:


Dlaczego nasz serwer:


Ogar:


Dobre mikro:


Kanał YT:


Aktywnośc YT:






Serdecznie zapraszam :)


Ip naszego TS3 to forgame.pl, kanał nr. 127.



Zachęcam do składania podań.



Przyjmujemy po potwierdzeniu głosu na ts'ie.



Minimalny wiek to 14 lat/głos po mutacji/Brak pisku w głosie :3

Opublikowano

Wzór podania:


Nick:_RaQu_


Wiek:16


TS3:Jest ^ ^


Dlaczego nasz serwer:Gdyż zawsze chciałem zagrać na tego typu serverach, lecz trafiałem często na takie, które cały czas OFF , dobra raz na 1h były..


Ogar:Pewnie


Dobre mikro:Pewnie


Kanał YT:Nie mam gdyż mi zablokowali


Aktywnośc YT:Napisałem wyżej, lecz założę nowy






PS: Jestem już na Ts ;d


52718291273710441791.jpg

Opublikowano

@ref



 

Wzór podania:

Nick:_RaQu_

Wiek:16

TS3:Jest ^ ^

Dlaczego nasz serwer:Gdyż zawsze chciałem zagrać na tego typu serverach, lecz trafiałem często na takie, które cały czas OFF , dobra raz na 1h były..

Ogar:Pewnie

Dobre mikro:Pewnie

Kanał YT:Nie mam gdyż mi zablokowali

Aktywnośc YT:Napisałem wyżej, lecz założę nowy

PS: Jestem już na Ts ;d

 

 

 

Nick: FreshGamePlay


Wiek: 15

TS3: Mam :)

Dlaczego nasz serwer: Poprostu :)

Ogar: W miare :)

Dobre mikro: Brak :)

Kanał YT: xxx

Aktywnośc YT: Jestem 24/7
:)

 

 

Nick: Graihia

Wiek: 15

TS3: Tak

Dlaczego nasz serwer: Bo lubie grać na takich serwerach

Ogar: Tak

Dobre mikro: Niedawno kupione. Dokładnie jutro minie tydzień :D

Kanał YT: http://www.youtube.com/user/MinecraftGraihia

Aktywnośc YT: Od jutra będe znowu nagrywał bo odkurzam kompa więc fps podskoczą

Zapraszam na ts'a :D



@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...