Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta motorowerowa na policji - opinie , sugiestie ?


Szoluś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, jak w temacie.
Chciałbym zdawać karte morotowerową na policji gdyż w szkole nie ma już jak ... :) Umiem jeździć skuterem , test też zdam. :P

Ktoś z was zdawał? Powie coś itp? :)

Opublikowano

Nie tylko Ty.

 

Np. ten kto juz ma karte motorową to moze wymienic na prawko AM, lecz trzeba zaplacic ponoc 150zł -_-

przecież wyrabiasz normalne prawko, zaznaczasz że kategoria AM i w załączniku dajesz motorowerowa.

....

Opublikowano

A jak bede jeździł bez karty morotowerowej / bez AM i mnie złapią, to ... ?

500zł mandatu za brak uprawnień do prowadzenia pojazdu.

simply.4557.gif

Opublikowano

że kurwa co ?

to jak mam teraz skuterem jeździć ... ? :O

Nie opłaca się robić nowego prawka, ponieważ zapłacisz więcej niż za 4 złapania.

W miastach i tak nie łapią, jak będziesz jeździł przyzwoicie to nikt się nie doczepi.

 

Sam przejechałem 2lata na skuterze i ani razy mnie nie zatrzymała policja.

Opublikowano

Wypierdalac z tymi kiblami z ulicy.

nie zdziw sie jak cie taki kibel wyprzedzi -)

 

a co do karty to chyba to prawko bo rok temu zdawalem normalnie na policji koles za mna jechal i iechales jak znaki pokazywaly :-)

1390758008-U305854.png graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...