Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Opłaca się kupić Zonde Cinque za 4800 SB?


Pakir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I to jak cholera to super auto sam bym kupił ale niemam kasy na wydanie tera szybkie dobrze skreca mocne nitro szczeze polecam pozatym ze tak to jest za 8ksb

Opublikowano

Tak! Zonda to jeden z najlepszych samochodow w nfs world'zie.

Rakietowe nitro, bdb przyspiesznie i Vmax.

Wada jej jest tylko ze podczas skokow traci troche wiecej predkosci niz inne samochody, ale nadrabia przyspieszeniem.

 

Wysłane z Tapatalka.

Opublikowano

Jeszcze się pytasz ? Ogólnie zazwyczaj auta z przeceny są opłacalne, ale Cinque na przecenie to zajebista sprawa . Sam bym z chęcią kupił , ale brakuje SB:<

Opublikowano

Gorąco polecam , przedwczoraj zakupiłem i jestem bardzo dumny z autka :P

Bestialskie nitro , prowadzenie moim zdaniem trochę gorsze od też ostatnio sławnego Aventadora.

Brać póki można bo naprawdę bardzo się opłaca :p

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Ile trwa przecena Cinque?

 

Zaczynam w grze nfs world dopiero pobieram, ale juz mam 30zł przyszykowane na autko, a piszecie o tym autko fajne sprawy no to moze to kupie ;f

 

 

Promocje zazwyczaj nie trwają długo ok. tyg. może dwóch , a taka sprawa , że jest ona już trochę czasu aktywna . Kupuj jak najszybciej :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...