Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Porządna, Spolszczona Strona Główna Własnego Serva.


noobeq19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem napisać ten tutek, ponieważ inne których używałem nie działały do końca.Teraz przedstawie szybki sposób na zrobienie str głównej is down itp.

Zaczynamy:

1,Pobierz WebServ(nie stawiajcie na appserv lub xxampie bo nie będzie działać)

http://pl.unidownload.com/filedownload-WebServ_601.html

2.Zainstaluj i skonfiguruj.(nie będę opisywał jak, bo kto nie wie to lepiej niech się do tego nie zabiera.)

3.Pobierz stronę, którą spolszczyłem.

http://www.megaupload.com/?d=TB7H8FIZ

4.Usuń całą zawartość folderu httpd(znajdującego się w webservie...)

5.Wklej tam pliki strony, które pobrałeś.

6.Zmień ip w conn na swoje z hamachi z końcówką 100(wiele osób źle pisało, ponieważ kazało zmieniać na ip z hamachi z koncówką +.100 a pisze sie tak-5.X.Y.100).

7.Uruchom WebServ i wejdz na swoja strone główną.

Oto Efekt:

http://i46.tinypic.com/sg5wdi.jpg

IS nie jest tylko spolszczony(Spolszcza się go w navicacie, Tabelka item_proto_shop).

Jeśli pomogłem daj +

PS:Jak wam stronka nie wbije zmieńcie hxxp na 2T zamiast x.

Opublikowano

a widze klik nie dziala bo forum ma cos zwalonego z hiperlaczem ;/ zaraz dam normalnie linki do down

edit:

Alchemik1 gdzies mam reporty jak masz mi spamic w temacie o reportach to lepiej nic nie pisz noobku.

Opublikowano

UP od zwracania uwagi sa kidy i mody daj linki w code i nie będa sie z tobą kłucić bo wkońcu je zobaczą i daj link do webserva dla tych co mają bana na google

bdccLsFwED.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę że skorzystałeś z mojego spolszczenia 50% + obrazki oraz z innych uzytkownikow bo napisy identyko xD

a do tego zmieniłeś napisy tylko, xD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O takie cos mi chodzilo ^^.

Masz +

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

co to ma znaczyć?

2.Zainstaluj i skonfiguruj.(nie będę opisywał jak, bo kto nie wie to lepiej niech się do tego nie zabiera.)

jeżeli tut to ma być w calości napisany, bo nie każdy musi wiedzieć, a tuty sa po to żeby pomagać

 

I tak pewnienie napiszesz,bo widze ze jesteś dzieckiem NEO po twoich postach więc ja napisze

 

 

W czasie instalacji WebSerwa

1.) Zaznaczasz:

- PHP 5.2.5

- MySQL 5.0.45

- Perl 5.10.0

 

2.) Zaznacz utworz ikone na pulpicie, dla udogodnienia (jeżeli chcesz)

 

PIERWSZE okienko - Konfiguruj jak chcesz

Kliknij Dalej >

 

DRUGIE okienko - Nic tu nierob

Kliknij Dalej >

 

TRZECIE okienko -

Adres serwera: Twoje IP z hamachi z koncowką .100 (jeżeli siemyle to mnie poprawicie bo nie pamietam dokladnie)

Email admina: nie trzeba nic zmieniać

Port: dam w pewne kture nie sa uzywane przez kompa: 8080, 7777, 7676, reszte nie wiem xD (NIGDY NIE UŻYWAJ PORT 80)

Kliknij Dalej >

 

CZWARTE okienko -

Adres serwera SMTP: Twoje IP z hamachi z koncowką .100 (jeżeli siemyle to mnie poprawicie bo nie pamietam dokladnie)

Email admina: nie trzeba nic zmieniać

Tam gdzie jest rozmiar plików wpisz po 20 MB

Kliknij Dalej >

 

PIĄTE okienko - ZOSTAW TAK JAK JEST

Kliknij Dalej >

 

SZÓSTE okienko - ZOSTAW TAK JAK JEST ( jezeli znasz sie na serwach to mozesz zaznaczyc ;p )

Kliknij Dalej >

SIÓDME okienko - ZOSTAW TAK JAK JEST

Kliknij Dalej >

 

Kliknij Zakończ

 

Kliknij Zakończ

 

Po zainstalowaniu skonfiguruj

Opublikowano

takie coś to robota w 5 min sciągnął sobie spolszczoną strone i pozmienial napisy tylko

Nie pier... mi tu głupot jak nie wiesz siedziałem przed tym jakieś 2h, ja ściągnąłem chińską wersje i ją spolszczyłem sam i nie korzystałem z czyichś spolszczeń czy coś...

2x up konfiguracja to podstawa jest ...

Gość Mounthains
Opublikowano

autor napisał do mnie pw z prośbą o zamknięcie topica.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...