Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wymagania MoH: Warfighter i kilka spraw


BOOBIES

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko !

 

Chciałbym sie dowiedziec czy mój laptop udźwigine najnowszego MOH-a.

Kupuje ta gre ze wzgledu ma multi i pytanko jest takie czy oplaca to sie kupic bo jesli to mi bedzie latac na najnizszych z lagsami

to niema sensu.

 

 

  • Procesor:Intel® Core™2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz
  • Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4570
  • System operacyjny:Windows 7 64x
  • Ilość ram:4GB

 

Jakie bugi ma MOH???

Czy polecicie mi innego fpsa gdzie moj komputer spisywał by sie pięknie.

Oplaca sie wgl kupywac MOHa warfightera? bo wszyscy po nim cisna ;D

Serwery sa zajete czy trzeba posiedziec kilka minut?

BF 3 by utrzymał sie na moim sprzecie na srednio/niskich detalach??

 

Dzięki za wypowiedzi

Opublikowano

Na minimalnych detalach nie będzie problemu z graniem w MoH.

Ale ja Warfightera niezbyt polecam, gra w singlu jest mocno zbugowana, multi jest już lepsze, ale do tego z BF3 baaaaardzo dużo mu brakuje.

BF3 ma bardzo podobne wymagania co Warfighter, z tą różnicą że jest trochę lepiej zoptymalizowany, więc teoretycznie powinien działać lepiej.

Opublikowano

W

 

BF3 multi ciekawe w mohu ale jeszcze im brakuje do bf. BF NA SETKĘ.

a w miare plynnie by poszlo na moim laptopie czy bym mial 15 fpsow ??

ryzykuje 100zeta moja mieśieczna gaże ;D

Opublikowano

W

 

a w miare plynnie by poszlo na moim laptopie czy bym mial 15 fpsow ??

ryzykuje 100zeta moja mieśieczna gaże ;D

 

 

Płynnie na niskich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...