Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Herobrine][Rpg][LVL][2xEXP][0Lagow][NoweReceptury][NOWOŚC!]


sebeklis

Jak tam serwer?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polecacie?

    • TAK! Zajebisty serwer
    • Sa Lepsze ale podoba mi sie ten
    • Sa lepsze i ten do nich nie nale?y
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP DO SKOPIOWANIA : 37.59.6.133:25012

3054843.png
INFO:

Chciałbyś sobię pograć survival ale ci się znudziło ciągle podróżowanie po świecie? mamy dla ciebie coś nowego! SURVIVAL+GILDIE+HEROBRINE zrób gildie i razem z przyjaciółmi pobijaj innych a do tego jeszcze możesz natrafić lub przywołać Herobrine! za zabicie herobrine dostaje się nagrodę w wysokości 10 tysięcy i 32 diaxów! Za zabicie 100 osób otrzymuje się BogaPVP który może aktywować sobię regeneracje po kliknięciu na blok złota! Po zabiciu 600 osob Dostajesz KrólaWojny który jest owiele lepszy od zwykłego gracza! dodatkowo za zabicie kogokolwiek wyświetlana jest informacja koło nicku: GILDIA [LVL 1]Nick: Wiadomość.Za owy LVL można kupować różne rzeczy na spawnie typu: Zbroja Protection 4, Miecz Sharpness 5. Nowe Receptury Craftingu np: Teleportujący łuk (nowość tylko na naszym serwerze) można zcraftować jak? na spawnie wszystko jest podane! Serwer jest cały czas w budowie więc cał czas możecie odkryć nowe rzeczy! Spawn cały czas się zmienia! W 5 Edycji jest publiczna Expiarka dla graczy! jest też specjalna Expiarka Dla VIP! Diamenty są z ród diamętu anty x-raya nie ma lecz administracja cały czas sprawdza graczy. Chcesz do nas dołączyć? Aby to zrobić wejdz na serwer i napisz komędę /faq . Na Serwerze jest 100MB PER SLOT! Więc lagów nie powinno być co do FPS też nie powinno zcinać na spawnie nie ma zbyt wielu "mechanizmów" które obciążają twój komputer! Lubić uprawiać farmy w minecrafcie? jeżeli tak bardzo łatwo ci pójdzie u nas wystarczy zrobić małą farme trzciny poczym sprzedać ją w sklepie a za pieniądze możesz kupić ENCHANT, DIAMENTY i inne... Na chacie nie ma spamu. Bardzo mały spawn więc nie powinieneś się zagubić "gdzie się tutaj buduje" poza tym na spawnie jest przycisk który teleportuje cię w losowe miejsce na mapie od -3000 do 3000. Border świata jest do 10.000 Więc jest dużo miejsca do budowania i rozwijania się! Na serwerze możesz nazwać swojego zwierzaka (Kota, Psa) Wystarczy napisać komendę: /zwierzaki ! Po wpisaniu komędy /ja otrzymujesz informacje typu: Ile masz głodu, ile masz hp, jaki masz ustawiony gamemode, ile zadałeś poprzednio obrażeń itd. Eventy są CODZIENNIE o 18:00 więc czasami (co kilka dni) jest Event Exp Kto zdobędzie najwięcej ! Gwarantowany LVL 100. Gracze polecają ten serwer. Cytat jednego z graczy "Bardzo przyjemnie się gra z kolegami admini ogarniają no i myśle że pogram tutaj trochę " . Serwer z myślą o tobie! Jako właściciel serwera zrobiłem serwer dla was nie otrzymuje z nigo żadnych pieniędzy . Serwer jest ogarnięty. Zapraszam do wspólnego grania razem z resztą serwera! Mam nadzieje że u nas znajdziesz swoje miejsce wśród innych serwerów minecraft


3053128.png
Mod: Minecraft Herobrine+Survival+RPG
IP: 37.59.6.133:25012
Sloty: 100
Forum: Sfraguj.pl

Nazwa: Sfraguj 5Edycja Zapraszamy!
Premium: Nie

Hosting: FiberHost

Dopracowanie: 9/10
Ocena graczy: 9.3
Administracja: 6/10
Pluginy: 56
Lagi: 1/10
Eventy: Codziennie
Nowości: Dużo!
3053139.png
Pod komędą /PL

[dodatkowe informacje]


3054851.png
Aby zobaczyć opcje dla V.I.P wpisz komendę /vip aby mieć Vip+,Vip++ lub Vip+++ musisz go kupić. Płatność SMS, Przelew, PayPal.
Vip+++ Posiada takie rzeczy jak Miecz Sharpness 6.
Vipy tak jak i inne itemy można kupić na naszym ITEM SHOPIE:

xxx

 

 

3054855.png
Gracz dostaje możliwośc /kit start RAZ NA 3 LATA ! ponieważ to są tylko startowe itemy
- Miecz Kamienny Sharpness 2 FirreAspect 1
- Kilof Kamienny JedwabnyDotyk 1 Efficiency 5
- 3 Kox Zlote Jablka
- 5 Diaxów
- 30 emeraldów
- Glowe Creepera
- 2 potki na niewidzalnosc
- 1 Enderchest
Inaczej mówiąc full wypas :D

3054846.png
Rekrutacja cały czas jest otwarta a podania można składać na forum.
UWAGA
WYMAGANA ORTOGRAFIA!

3054845.png
Zapraszamy wszystkich nowych graczy! Nowe receptury np diament z compasów, Diaxowy blok z 9 bloków złota, możliwość zcraftowania JAJKA CREEPERA I JAJKA PSA wszystko znajdziesz na spawnie!!!
ZAPRASZAMY

Opublikowano

Ladnie opisana prezentacja. Na server nie wchodziem ale zaraz wejde i pogram troszke i ocenie. Ale widzac po prezce i opisie. to musi byc ladny serverek :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Oco dokladniej chodzi z herobrinem ????

na serwerze jest wgrany herobrine mod jest 15% szansy że zaatakuje właśnie ciebie :) za pokonanie herobrine, przeczekanie i nie danie się zabić przez herobrine dostajesz 64 Hero-Diaxów :D

Opublikowano

Gówno nie serwer gracze robią co chcą spawn co chwila gdzie indziej nie wbijajcie...



Wpiszcie sobie definicje Survival i definicje rpg, a potem róbcie serwer...

I masz racje... gracze robia gildie tylko po to żeby zaprosic i wywalic graczy a potem zgarnąć eq to jest chore a admin-zasraniec jeden nawet nie reaguje na to....

Opublikowano

Polecam serwer.. A i spawn był gdzie indziej ponieważ są 2 SPAWNY.. można w każdej chwili wrócić do starego. Gówno nie serwer gracze robią co chcą A o mają robić nic? gracze chyba mogą zabijać ludzi a ty się srasz o to.. "Wpiszcie sobie definicje Survival i definicje rpg, a potem róbcie serwer" Japierdole... Twój post nie ma sensu jest wiele serwerów survival+rpg które mają dużą popularność i się jakoś nikt nie sra oto jaki serwer jest jak ci się nie podoba zrób własny TYLKO RPG albo TYLKO survival czy coś.. RPG jest dlatego pewnie że są tam takie ulepszenia typu sklepy, zwierzęta, nowe enchanty, receptury nowe itd..

Lord Makin!

Ustawiać w sygnaturach i statusach!

 

http://scr.hu/15y0/oke91

Opublikowano

Polecam serwer.. A i spawn był gdzie indziej ponieważ są 2 SPAWNY.. można w każdej chwili wrócić do starego. Gówno nie serwer gracze robią co chcą A o mają robić nic? gracze chyba mogą zabijać ludzi a ty się srasz o to.. "Wpiszcie sobie definicje Survival i definicje rpg, a potem róbcie serwer" Japierdole... Twój post nie ma sensu jest wiele serwerów survival+rpg które mają dużą popularność i się jakoś nikt nie sra oto jaki serwer jest jak ci się nie podoba zrób własny TYLKO RPG albo TYLKO survival czy coś.. RPG jest dlatego pewnie że są tam takie ulepszenia typu sklepy, zwierzęta, nowe enchanty, receptury nowe itd..

 

 

Rozbawiłeś mnie do bólu :D Rpg - sklepy, zwierzeta ;) haha... lepiej sobie przeczytaj na wiki co to rpg, albo Ci napisze

 

 

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) – gra, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających. Jej celem na ogół jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych lub indywidualnych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł, zwanego mechaniką gry.
Opublikowano

Gówno nie serwer gracze robią co chcą spawn co chwila gdzie indziej nie wbijajcie...

 

I masz racje... gracze robia gildie tylko po to żeby zaprosic i wywalic graczy a potem zgarnąć eq to jest chore a admin-zasraniec jeden nawet nie reaguje na to....

gracze robia gildie tylko po to żeby zaprosic i wywalic graczy a potem zgarnąć eq to jest chore a admin-zasraniec jeden nawet nie reaguje na to

TO JEST KURWA SURIVAL , nie wchodzi się do niezaufanej gildi a co ja mam robić może banować? za co.. jak jesteś naiwny no to wiesz to tylko i wyłącznie twoja wina. Może pomyślimy nad tym jeszcze.. i zrobimy coś z tym.

 

 

 

 

Rozbawiłeś mnie do bólu :D Rpg - sklepy, zwierzeta ;) haha... lepiej sobie przeczytaj na wiki co to rpg, albo Ci napisze

 

 

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) – gra, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających. Jej celem na ogół jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych lub indywidualnych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł, zwanego mechaniką gry.

to powiedz mi jak mam to nazwac? SURVIVAL samo nie pasuje.. Może i RPG znaczy to co napisałeś ale na wielu serwerach mają to w dupie. Dla niektórych (nie patrzących na wikipedie) RPG może właśnie znaczyć że na serwerze jest więcej niż tylko nudna rozgrywka survival.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...