Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody mc.blackskill [Thaumcraft][ExtraBiomesXL][BC3][IC2][LogisticPipes][Automatyczny sklep][ATS]


Gość Weeker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


88622800.png



informacjeq.png

strzalka.gifTYP: 4FuN + Survival na Epickich modach

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: 37.59.10.167

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

administracjai.png

Head Admini: RuMcAjS, GruchaKs

paczkamo.png

Adv.Machines
AnimalBikes
BilioCraft
BioLock

RedPower
CC Cable
Compact Colars
Computer craft
CraftGuide
Ic2NuclearControl
InventoryTweaks
IronChest
MFFS
Adv.SolarPanel
GraviSuite
SecretRoomsMod
ShowDur
ThaumCraft
ThermalExpansion
Usefulfood
AdditionalPipes
BuildCraft3
EnderStorage
Forestry
IC2
Metallurgy 2.4
More bows
Railcraft
Extra Biomes XL



zrzuty.png

20130427093257.png

20130427093430.png

paczkamo.png


By zagrać na serwerze musicie pobrać paczkę modów która znajduje się pod tym linkiem



http://www31.zippyshare.com/v/6128013/file.html


Scan paczki:


https://www.virustotal.com/pl/url/a977db5481b3387e448e9451a07b3e02b9d8b62836ca6abe57bf9bb5c717e29b/analysis/1366995628/




Zapraszamy serdecznie!
Opublikowano

Pliki serwerowe zostaly skradzione z innego serva gdzie grucha mial dostep do do konsoli i wgle. nie polacam nawet nie wbije.

wiesz o tym tylko Tyle co Ci zapewne CMF napisał :)

Opublikowano

Przepraszam że pytam o takiego banała ale dopiero paczke pobieram, to trzeba .minecraft zamienić ze starym czy tam wrzucić tylko do modów te mody ?

I czy serwer nadal online ?

zu439g.jpg

Opublikowano

Przepraszam że pytam o takiego banała ale dopiero paczke pobieram, to trzeba .minecraft zamienić ze starym czy tam wrzucić tylko do modów te mody ?

I czy serwer nadal online ?

tak serwer nadal online, a co do paczki to pliki w .minecraft wklejasz i nadpisujesz do .minecraft w danych aplikacji

Opublikowano

-*ChangeLog*-

 

Usunięto :

 

- Pam Harvest ( lagi )

- Computer Craft ( lagi )

- Advenced power system ( możliwość kopiowania itemów )

 

+ Dokupiono dużą ilość ramu więc już teraz nie ma mow o lagach .

 

Zapraszam !

Opublikowano

Weeker ja to wlozylem do .minecraft itd. i jak wlaczam mc to zatrzymuje mi sie na done loading co robic?

Opublikowano

Weeker ja to wlozylem do .minecraft itd. i jak wlaczam mc to zatrzymuje mi sie na done loading co robic?

Należy pobrać mc 1.5.1 zmienić wersję na 1.4.7 z folderu minecraft.jar usunąć folder meta inf i wgrac to co ma iść do minecraft.jar i już tego z paczki meta inf nie usuwamy

 

Zapraszam do pobrania znów nowej paczki, mieliśmy trochę problemów z mapą ale już wszystko jest ok.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

http://www31.zippyshare.com/v/6128013/file.html

https://www.virustotal.com/pl/url/a977db5481b3387e448e9451a07b3e02b9d8b62836ca6abe57bf9bb5c717e29b/analysis/1366995628/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...