Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDŹ[MIASTA][WSIE][EKONOMIA][1.5.1][200slotów] Agora ! Najlepeszy serwer z ekonomią ! Statusy społeczne !


bebek12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

90316216262440438585.png


informacje-g1.png

Nazwa:
Agora

Adres:
Po starcie

Wersja:
1.5.1

typ:
Dedyk

wl:
Tak

sloty:
200

moby:
Tak

potwory:
Tak

pvp:
Nie

pluginy-g1.png

pluginy:
Po starcie !

administracja-g1.png

ekipa:
Head Admin - Rzemykk
Admin - Szukamy !
Moderator - Szukamy
Moderator - Szukamy
Budowniczy - Asik

Podania na admina , moderatora pisaÄ na PW !

Podanie :
Nick :
Wiek (minimum 16lat) ! :
Mikrofon :
Doświadczenie :
Coś o sobie :


dodatkowe-g1.png

info:

Na czym polega serwer

Każdy nowy gracz otrzymuję range wieśniak na starcie może wybrać jedną z dostępnych wiosek, Na start posiada 100$ za co może kupić odpowiednią działkę oraz nasiona do rozpoczęcia prowadzenia farmy !

Z biegiem czasu zarabia coraz więcej pieniędzy gdy uzbiera 30.000 tyś. może zgłosić się do admina o zakup rangi "Szlachta" dzięki temu ma prawo zakupić działkę w bogatej dzielnicy obowiązują tam

większe działki , styl nowoczesny oraz zarabia się więcej ! (tylko gracze z odpowiednią rangą mogą wejść na teraz bogatej dzielnicy) , po uzbieraniu 50.000 tyś. gracz może zgłosić się o zakup

mieszkania w mieście ! jednym z 5 bloków mieszkalnych , nowoczesny styl , także w tym mieście znajduje się galeria w której może otworzyć swój sklep ! do którego będą przybywali wieśniacy oraz

szlachta , jeżeli gracz z rangą miastowy uzbiera kwotę 100.000 tyś może założyć swoją wieś na czym to polega ? gracz zgłasza adminowi chęć założenia wsi oraz wskazuje miejsce dla admina który zabiera

pieniądze z konta gracza oraz wyznacza cuboida pod wieś , gracz sam w swoim zakresie buduje działki dowolnej wielkości , spawn itp. po zakończeniu budowy zgłasza to adminowi który nakłada działki

do kupna (wszystkie pieniądze idą na konto właściciela wsi) oraz tworzy sklep na spawn . Jeżeli gracz uzbiera 500.000 może stworzyć bogatą dzielnicą która powstaje na tej samej zasadzie jak wieś,

po uzbieraniu 1.000.000 ! Gracz może kupić swoje miasto !! ,


Każdy gracz ma prawo do :

- 1 działki na wsi

- 1 Działki w bogatej dzielnicy

- 1 mieszkania w mieście

- Dowolnej ilości własnych wsi

- Dowolnej ilości własnych bogatych dzielnic

- Dowolnej ilości własnych miast !


Co otrzymuje vip ?

- Na start ranga szlachta !

- Większe działki !

- Żelazny kit start !

- Rangę !!





Generated by mcsentence.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...