Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaMasakraIIICrazyServers[20slotów]WhiteLista(ZEBY-NOOBY-NIE-GRALI)


sebaminecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Halowas


Wiek:14
Będziesz nagrywał: Nie
Będziesz griefował:Nie

Będziesz cheatował:Nie

Jesteś kreatywny:Tak

Ogarniasz 1/10: 9/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Bo napewno będzie fajna zabawa,fajnie buduje i moge zbierac cobla
Opublikowano

Nick:CzarnyTygrys


Wiek:20

Będziesz nagrywał: nie wiem

Będziesz griefował: nie

Będziesz cheatował: nie

Jesteś kreatywny: tak

Ogarniasz 1/10: 9+

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Lubię grać na kwadratowej masakrze na dobrych serwerach

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:Lexanin


Wiek:14

Będziesz nagrywał:moze

Będziesz griefował:NIE

Będziesz cheatował:NIe

Ogarniasz 1/10:10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Dlaczego nie szukam fajnej rozrywki "OGARNIĘTEJ"

mca.png

Opublikowano

Nick:Prikrize


Wiek:16

Będziesz nagrywał: nie
Będziesz griefował: nie

Będziesz cheatował: nie

Jesteś kreatywny: tak

Ogarniasz 1/10: 10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Lubię grać na kwadratowej masakrze na dobrych serwerach
Opublikowano

Nick: Dizzyx1999


Wiek: 14

Będziesz nagrywał: W obecniej chwili nie ma szans, dopiero za około 1 miech, nowy pc ^^.

Będziesz griefował: Nope!
Będziesz cheatował: Nope!

Jesteś kreatywny: Owszem :D
Ogarniasz 1/10: 9/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Lubie serwery rego typu c;
Opublikowano

Nick:Lime06


Wiek:16

Będziesz nagrywał: Może :3

Będziesz griefował: Głupie pytanie... Logiczne ze nie

Będziesz cheatował: Jeszcze glupsze... Nie cierpie cheaterow

Jesteś kreatywny: Taaaak <3

Ogarniasz 1/10: 9/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Bo nuuuuudzi mi sie :c
Opublikowano

Nick:Ver6in3


Wiek:18

Będziesz nagrywał: Nie wiem

Będziesz griefował:Nie

Będziesz cheatował:Nie

Jesteś kreatywny:Jest

Ogarniasz 1/10: na 9

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: To jest podanie za kolegę ponieważ nie ma konta na mpc :) Kolega bardzo ogarnięty i miły stawia epickie budowle. Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: SebQu


Wiek: 13 Lat.

Będziesz nagrywał: Dziś planuje nagrać mój pierwszy filmik na YT informacyjny, co będę nagrywał, możliwe że jak będę miał z kim to coś nagram. ;)

Będziesz griefował: Nie.

Będziesz cheatował: Absolutnie.

Jesteś kreatywny: Tak, lecz leniwy :)

Ogarniasz 1/10: 10.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Podobają mi się serwery Kwadratowej Masarni ze względu na możliwość współpracy oraz trolingu. ^.^

Mam nadzieje że serwer szybko nie padnie i będzie grało dość dużo osób. :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ


Wiek: 13

Będziesz nagrywał: Nie.

Będziesz griefował: Nie

Będziesz cheatował: Nie

Jesteś kreatywny: Tak! :3

Ogarniasz 1/10: 9.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Dlatego że lubię serwery tego typu, bardzo dlugo szukam dobrego serwera KM i wydaje mi się że ten taki będzie.
Opublikowano

Nie polecam serwera, admin nie ogarnia ;) Ma problemy przedszkolaka :) Maszyna nie wyrabia, nawalone pluginami. Nie marnujcie czasu. Pozdrawiam.

Opublikowano

Nick: DJSmoku


Wiek: 16

Będziesz nagrywał: Być może :P

Będziesz griefował: nie

Będziesz cheatował: oczywiście że nie :P

Jesteś kreatywny: Bardzo :D

Ogarniasz 1/10: 9

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ wydaje mi się fajny :D

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Hmm panowie co są tam dwie złe opinie. Czyli tyczy się mamjh i Drax98, nie moja wina że nasz serwer jest lepszy od waszego i istnieje nasz serwer tylko 3 dni. Nawet nie byliście na tym serwerze i dajecie opinie. Moim zdaniem takich powinni nagradzać banem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...