Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Ravia.eu nie chce się włączyć


Inrates

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam problem przy włączaniu prywatnego serwera Ravia.eu.

Zatem. Wszystko mam ładnie ściągnięte, zainstalowane ustawnione etc. tylko gdy klikam przycisk "Zagraj" to okienko normalnie znika i wtym momencie powinna pojawić się gra, a u mnie właśnie się nie pojawia ;/ Mam windowsa 7
PS: Kiedyś na tym kompie grałem na Ravia.eu

 

Próbowałem:

-Uruchom jako Administrator plik game.exe , patcher.exe

-Uruchom w trybie windowsa vista/xp w game.exe , patcher.exe

-Odinstalować całkowicie z komputera i na nowo

-Ściągnąć plik RAR. z chomikuj z wszyzstkimi plikami

 

PS2: Wydaje mi się że to wina komputera nie klienta PROSZE BARDZO O POMOC :)
Z góry dzięki !

POMOGŁEM?



Miło by było jak bym dostał + , dla


ciebie to jeden guzik , dla mnie


zaciesz na mordzie :-)


Opublikowano

Posiadasz Microsoft Framework 4.5?

Patcher do uruchomienia właśnie go potrzebuje.

 

Ewentualnie przeinstaluj jeszcze raz clienta, prawdopodobnie został uszkodzony jakiś plik patchera, przez co nic się nie uruchamia.

ALBO antyvirus usunął Ci plik bin.

Opublikowano

Mam frameworka 4.5 ( zainstalowałem ) nie działa

ODINSTALOWAŁEM wirusa zresetowałem kompa na nowo zainstalowałem dalej nie działa

POMOGŁEM?



Miło by było jak bym dostał + , dla


ciebie to jeden guzik , dla mnie


zaciesz na mordzie :-)


  • 3 miesiące temu...
Uczeń
Opublikowano

@UP

Ręce opadają...

Próbowałem:

-Uruchom jako Administrator plik game.exe , patcher.exe

-Uruchom w trybie windowsa vista/xp w game.exe , patcher.exe

-Odinstalować całkowicie z komputera i na nowo

-Ściągnąć plik RAR. z chomikuj z wszyzstkimi plikami

Opublikowano

Jest to spowodowane jakąś usterką w Twoim komputerze.

31806132234197490012.png




"Wymagajcie od Siebie, choćby inni od Was nie wymagali"
Jan Paweł II

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...