Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ułożyć drzewko skilli u Medyka.


Ahmedcreep

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę, aby medyk był szybko, dobrze oznaczał zagrożenie, nie chcę żadnych punktów w drzeffko po lewej: to dla noobów.

 

Aktualne drzeffko wygląda tak, dodam, że mam zestaw Brutus (+ dodatkowo: M60, M240B,MG3, FN MINIMI PARA):

2guir1c.png

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Na Twoim miejscu wywaliłbym szybszy trucht i zostawił sprint. Wiadomo, że puszczasz Shift, kiedy musisz zwolnić i uważać, więc po co Ci szybszy trucht? Zamiast tego dałbym w oznaczanie skąd oberwałeś (2 od prawej na górze), chociaż wystarczy zwracać uwagę na to, skąd słychać strzały i efekt jest ten sam ;) Zacząłbym też dawać punkty w radar.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Medyk bez apteczki to nie medyk bezsens grania.Lewe drzewko dla noboow nie wydaje mi się po kij w takim razie grać pseudo (nie)medykiem ?

Gdyby medyk nie miał możliwości leczenia przede wszystkim mowa ważniejsza o własne leczenie kiedy tylko chcemy nie tylko dla innych to medyk byłby najgorszą klasą postaci,więc po co się męczyć ?? - Lepiej zmienić klasę postaci...

4 pkt dla apteczki min. to musi być no i przydałoby się z racji swojej jeszcze jeden granat by na wyższym lvl dać możliwość jeszcze kolejnej apteczki,a reszta to już jak ty uważasz.

Opublikowano

"Lewe drzewko jest dla noobów" Hmmm to co to za medyk, bez lewego drzewka? Nie rozumiem, u medyka to jak najlepsza apteczka i defibrylator to podstawa. Ale jak tam uważasz :P


 

Opublikowano

On bardziej chciał zrobić zwiadowcę medycznego, aniżeli medyka. Na co mu rozpoznawanie wrogów, jeśli od tego jest zwiadowca? A kto reanimuje kolegów z teamu? To daje więcej punktów,jak grasz na Sharqi, flaga C,jak jest to wyjście boczne. Wtedy czekasz za kontenerem,a wychodzisz z defibrylatorem,jak ktoś zginie.

                           

Opublikowano

On bardziej chciał zrobić zwiadowcę medycznego, aniżeli medyka. Na co mu rozpoznawanie wrogów, jeśli od tego jest zwiadowca? A kto reanimuje kolegów z teamu? To daje więcej punktów,jak grasz na Sharqi, flaga C,jak jest to wyjście boczne. Wtedy czekasz za kontenerem,a wychodzisz z defibrylatorem,jak ktoś zginie.

Ogólnie jakby nie było ta umiejętność rozpoznawania wroga jest bardzo przydatna przede wszystkim imię wroga odrazu szybciej się ujawnia i dzięki temu wiesz czy to wróg czy z twojego teamu,a czy liczyć na innego zwiadowce to tego nie ma sensu,bo większość to niestety,ale człowiek musi grać samemu/ew.gra kilku z tobą reszta ma total wyjebke.Dobry medyk powinien mieć wymaxowaną umiejętność rozpoznawania wroga jak i orientacje taktyczną dzięki temu w większości przypadków ktoś do ciebie nawala ty masz pod sobą apteczkę szybko się odwracasz,bo wiesz z której strony ktoś cię atakuje i go dedasz.

Sprint też jest dobry,ale na mniejszym lvl według mnie powinien być na 1 pkt wymaxować go można dopiero gdzieś na końcu lvl-a czy przy za kupie dodatkowego pkt za uzbierane kredyty.

Opublikowano

zabierz 1 punkt z truchtu 2 z pośmiertnej i daj w radar i zabierz 1 umke z hp... 110 hp ci po kij będąc medykiem? 105 tak bo nie dedniesz na granata czy caymora i daj w apteczke....

 

ewe drzewko da nobów? bez tego drzewka będziesz nobem ^^

YAY

Opublikowano

zabierz 1 punkt z truchtu 2 z pośmiertnej i daj w radar i zabierz 1 umke z hp... 110 hp ci po kij będąc medykiem? 105 tak bo nie dedniesz na granata czy caymora i daj w apteczke....

 

ewe drzewko da nobów? bez tego drzewka będziesz nobem ^^

Po co mu radar?

rozumiem dla snipera czy szturma ale to i tak zbędny gadżet.

436951440626370320491.png

Opublikowano

I co z tego,że koleś ma mg36 może mieć i dużo lepszą broń,ale jak jest słabe drzewko to i broń nie pomoże i dla medyka to konieczność 110hp,więc z hp jest w porządku.

Medyk ma mieć dużo hp i szybko się leczyć to właśnie jego atut.Czasem jak sniper mnie przypierdoli to właśnie zostaje mi 5 hp ze 110,więc bym padł gdybym miał mniej hp.

Na większym lvl-u radar to konieczność,ale jak go już ładować to na maksa.I jest bardzo przydatny radar.I lepiej mieć ten radar/zwiad satelitarny niż gównianą flarę która i tak kijowo działa.

Pewnie dalej co niektórzy będą uparci i powiedzą od czego jest zwiadowca/sniper,a no właśnie nie raz to o kant rozbić musisz liczyć sam na siebie.Nie zawsze sniper rzuci sensor motion,albo jak ktoś rzuci to na mały zasięg/zazwyczaj mniej lvl gracz(ale to nie jego wina) albo pod siebie gdzieś na dachu,albo wcale.Nie powiem jak zdarzy się dobry team to wtedy radar jest zbędny,ale mało kiedy trafia się na taki team,albo jest taka zagrywka,że gdzie kolwiek przechodzisz to tylko słychać te sensory,ale od wroga,a wtedy ty idziesz na odstrzał.

Medyk też musi zabijać większość z wyprzedzeniem jeśli tego nie zrobimy to leżymy i kwiczymy,bo chyba na famasa,który wypruwa kilka amunicji w szybkim tempie to my nie mamy szans.

Opublikowano

Zależy, czy ktoś umie posługiwać się Famasem.

Prosty przykład dlaczego mniejsze lvl są gorsi chociaż mają najlepsze bronie ?

To proste,bo nie mają drzewka skilli.

A co do famasa to najprostsza broń więc jak ma się nią nie umieć posługiwać heh bezsens idziesz i walisz bez żadnego wysiłku z biodra.

Zgodziłbym się z tobą gdybyś wymienił jakieś inne bronie dla medyka gdzie odrzut nawet z mg36 jest bardzo dużo gorszy i trzeba go kontrolować nie za szybko nie za wolno,a takiego czegoś w famasie nie występuje.Dopiero jak w mg36 posłużymy się celownikiem wtedy lecimy z kosą,ale właśnie czy ktoś zapomina,że większość czynników jest takich,że nie da rady użyć celownika,bo tracimy czas i kaput wąchamy ziemie gdyż inni na bliskim kontakcie nie muszą używać celownika tylko napierdalają z biodra u medyka to inna sprawa.Nie tak jak u szturma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...