Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siemanko ;3 Mam do zaprezentowania Nowego serwera Survivalowego.


Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ;3
Mam dziś do zaprezentowania serwer Typu : Survival (Coś typu Kwadratowej Masakry)
Na serwerze póki co wyłączone zostały potwory , z racji że na sam początek
trzeba się rozbudować ;3
Podanie do WL powinno składać się z :
Imię:
Nick w grze :
Twój wiek :
Dlaczego ty Min. 2 Powody:
Skype/Ts (Jakikolwiek kontakt głosowy):
To na tyle jeśli chodzi o WL
Na serwerze jest Other Drop
Diament -0,7%
Szmaragd -0,5%
Złoto -1,5%
Żelazo -3%
Na serwerze istnieje także takie coś jak System Żyć ;3 każdy na start dostaje 3 ;3 Ale to już jest wam pewnie znane.
Po "zjedzeniu" diaxa dostajecie nowe życie ;3
Cześć ;3


GG 25666689
s1.zagrani.pl:14000

Opublikowano

Imię: Maciek
Nick w grze : Graihia
Twój wiek : 15
Dlaczego ty Min. 2 Powody: Ponieważ umiem ładnie budować. Jestem ogarnięty i nie grifuje

Opublikowano



Imię:Wiktor

Nick w grze :Wonsz

Twój wiek :15

Dlaczego ty Min. 2 Powody:Jestem ogarniety.Nie sprawiam żadnych problemów :)

Skype/Ts (Jakikolwiek kontakt głosowy):
To i to mam :D

Opublikowano

 

 

Imię:Wiktor

 

Nick w grze :Wonsz

 

Twój wiek :15

 

Dlaczego ty Min. 2 Powody:Jestem ogarniety.Nie sprawiam żadnych problemów :)

 

Skype/Ts (Jakikolwiek kontakt głosowy):To i to mam :D

Dodany ;3

 

Imię: Maciek

Nick w grze : Graihia

Twój wiek : 15

Dlaczego ty Min. 2 Powody: Ponieważ umiem ładnie budować. Jestem ogarnięty i nie grifuje

Dodany ;3

Opublikowano

Imię:kamil

nick:KamixPL

Wiek:15lat

Dlaczego ja: jestem ogarnięty nie niszcze cudzej pracy niekradne lubie serwery typu kwadratowa masakra i umiem sie dogadac

 

A i skype i ts mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...