Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczęcie przygody z Metin2.SG


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Dziś rozpoczynam swoją przygodę z Metin2.SG

 

Nigdy wcześniej nie grałem na tym globalu, tak więc zadam kilka pytań.

 

  • Jaki serwer proponujecie ?
  • Jakie królestwo ?
  • Kim najbardziej opłaca się grać ?
  • Są osoby, które już grają i mogą trochę pomóc ?
  • Jak zarabiać na niskich poziomach

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

  • Jaki serwer proponujecie ? Pierwszy

  • Jakie królestwo ? Jinno/Shinsoo

Kim najbardziej opłaca się grać ? http://www.mpcforum.pl/topic/521555-nie-wiesz-jak-postaci-gra-zapytaj-tutaj/ Ja osobiście polecam WP.

Są osoby, które już grają i mogą trochę pomóc ? Gra tam wielu Polaków. Spokojnie możesz tam kogoś znaleźć.

Jak zarabiać na niskich poziomach Tradycyjnie FishBot,Metki m2,Imha.

Opublikowano

 

Witajcie.

 

Dziś rozpoczynam swoją przygodę z Metin2.SG

 

Nigdy wcześniej nie grałem na tym globalu, tak więc zadam kilka pytań.

 

  • Jaki serwer proponujecie ?
  • Jakie królestwo ?
  • Kim najbardziej opłaca się grać ?
  • Są osoby, które już grają i mogą trochę pomóc ?
  • Jak zarabiać na niskich poziomach

1.Pierwszy

2.Jinno

3.Wszystkim , bo każda postać i itemy do niej są tam zbalansowane

4.Pewnie w jinno jest sporo polaków . W dziale zapowiedzi jest dyskusja na temat metina sg i tam możesz napisać że szukasz pomocy

5.Loch małp

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Witajcie.

 

Dziś rozpoczynam swoją przygodę z Metin2.SG

 

Nigdy wcześniej nie grałem na tym globalu, tak więc zadam kilka pytań.

 

  • Jaki serwer proponujecie ? Z tego co wiem Metin2.sg ma tylko 1 serwer :P (pomijając PH)
  • Jakie królestwo ? U niebieskich są polskie gildie, dlatego polecam tam grać.
  • Kim najbardziej opłaca się grać ? Sura WP / Wojownik Body
  • Są osoby, które już grają i mogą trochę pomóc ? Pewnie są, jednak do pomocy nie są zbyt chętni.
  • Jak zarabiać na niskich poziomach? Bicie metków w M1 oraz drop ulepszaczy
Opublikowano

  • Jaki serwer proponujecie ? Jest chyba jeden serwer ;)?

  • Jakie królestwo ? Jinno - gra najwięcej osób

Kim najbardziej opłaca się grać ? Sura WP / Wojownik Body

Są osoby, które już grają i mogą trochę pomóc ? Jest polska gildia, ale osób do pomocy chyba mało

Jak zarabiać na niskich poziomach Bicie Metków w m1/m2 drop w m3 oraz medale

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...