Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CzAo.pl - Stwórz Swoje Imperium


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logobs.png

 

Imperatorze,600.png



Jest rok 2262, dokładnie 250 lat po wybuchu
"wojny światów. Ponad dwa wieki temu, w 2012 roku,. 22 grudnia Ziemia została
zaatakowana przez Cylonów. Ta niszczycielska rasa doprowadziła prawie do
całkowitego wyginięcia ludzi. Ich cel był jeden. Zniszczyć Ziemię, oraz zagrabić
jak najwięcej surowców. Z pomocą Ziemianom przybyli Replikatorzy.
Zapewnili Ludziom schronienie na długie lata. Jednak do czasu. Obecnie trwa nieustanny
wyścig po surowce. To one umożliwiają przeżycie dla kolejnych pokoleń. Twój cel
będzie tylko jeden. Wygrać! W tej walce nie można przegrać. Porażka oznacza
skazanie rasy na śmierć! Ty decydujesz, po której stronie się opowiesz!
Człowiek, Cylon, a może Repliaktor? To Ty będziesz prowadził wybraną
rasę po upragnione zwycięstwo i panowanie w kosmosie.

Nie zawiedź Nas! Nie zawiedź swojej rasy!

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

brak_avatara.gif
Ludzie:

Budowle: -5%

Badania: +10%

Flota: - 10%


Obrona: +5%

Magazyny: +10%

Atak: -5%

Tarcza: +10%

Opancerzenie: +10%

Prędkość floty: -5%

brak_avatara.gif
Cyloni:

Budowle: -10%

Badania: -5%

Flota: +10%


Obrona: -10%

Magazyny: -5%

Atak: +10%

Tarcza: +10%

Opancerzenie: +10%

Prędkość floty: +5%

brak_avatara.gif
Replikatorzy:

Budowle: +10%

Badania: -5%

Flota: -10%


Obrona: +10%

Magazyny: -5%

Atak: +10%

Tarcza:

Opancerzenie: +10%

Prędkość floty: +5%

 

-------------------------------------------------------------------------------

Statystyki servera


Statystyki Serwera gry CzAo.pl



Szybkość gry:5

Szybkość floty:5

Szybkość wydobywania zasobów:5

Szybkość ekspedycji:5


Start Metal: 500

Start Kryształ: 500

Start Deuterium: 0

Start Antymateria: 0

Podstawowa produkcja metalu na godzinę: 10

Podstawowa produkcja kryształu na godzinę: 5

Podstawowa produkcja deuterium na godzinę: 0

Minimalny czas budowy: 1 sekunda

Procent floty zamieniony w pole zniszczeń: 30%

Procent obrony zamieniony w pole zniszczeń: 0%

Koszty Handlarza 750 jednostek Antymaterii

brak_avatara.gifbrak_avatara.gifbrak_avatara.gifbrak_avatara.gifbrak_avatara.gifbrak_avatara.gifbrak_avatara.gif

Tracimy łączność, wejdź na CzAo.pl by je odzyskać!

logobs.png

Opublikowano

Kolejna xNova ... Nie widzę to żadnej zachęty żeby wejść i zagrać w to (?)

Może napisz czy w ogóle wyróżnia się ta gra od reszty.

Grafa kiedyś była na OGamez, silnik bodajże też.

 

Logo w ogóle nie pasuje do reszty. Tło chyba pierwszy wynik w google grafika. (Za małe na rozdzielczość mojego monitora).

 

Podsumowując, nic ciekawego.


...

 

Opublikowano

Logo zrobione w CoolText :D

Że tak powiem: Znowu to samo!

Kolejna xNova, która różni się jedynie ratami i stroną główną. Ogólnie nie zagram.

 

 

Postawienie gry na gotowcu to +/- 5minut, zrobienie jako takiej grafiki to +/- 20 minut. Czyli w 30 minut możesz zrobić taką grę i myślisz, że to ma jakiś sens??

Opublikowano

Postawienie gry na gotowcu to +/- 5minut, zrobienie jako takiej grafiki

to +/- 20 minut. Czyli w 30 minut możesz zrobić taką grę i myślisz, że

to ma jakiś sens??

 

 

Myśle że, ma!

 

Ponieważ większosć z tych "Gotowców" Pada...

 

Silnik ogamez po modyfikacjach

 

Grafika również

 

Inny właściciel.

Opublikowano

Myśle że, ma!

 

Ponieważ większosć z tych "Gotowców" Pada...

 

Silnik ogamez po modyfikacjach

 

Grafika również

 

Inny właściciel.

 

To też padnie ;)

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

 

 

Myśle że, ma!

 

Ponieważ większosć z tych "Gotowców" Pada...

 

Silnik ogamez po modyfikacjach

 

Grafika również

 

Inny właściciel.

 

Wydaje Ci się, ze utrzymasz grę bez graczy? Na tym dużo graczy nie będzie, gdyż samo ogame daje graczom do użytku serwery z różnymi ratami...

Opublikowano

To też padnie

 

Ok dziękuję :)

 

Dziś pójdę się zabić ponieważ kiedyś i tak umrę :)

 

Co za irracjonalne podejście, poczekajcie, obserwujcie, a potem napiszecie "Miałem racje" lub "Padło jak wszystko inne"

 

Dziękuję :)

Opublikowano

@garguleczek a jakich opinii z naszej strony oczekiwałeś, stawiając zbugowaną xNove i reklamując ją na tym forum?

Nikt cie za to nie będzie chwalił. Już ktoś tu podsumowywał, że to góra 30 minut roboty.

Najpierw było dodać coś nowego, oryginalnego, a później dać temat z zapowiedzią. xD

A nie teraz wielce się obrażasz, że ktoś skomentował twoją xNove.


...

 

Opublikowano

Jak go tak będziecie "Motywować" to na pewno padnie :)

Co do gry , zwiększył bym raty gdyż na takich małych przy xNovie to nikt nie bd. grać bo po co ? xD Skoro można włączyć ogryginalną gre i mieć to samo ;p

Zwiększ raty tak gdzieś nie za dużo , nie za mało i bd. git ;p

Co do wyglądu to ładny ;) Tylko ten napis bym zmienił ;p ale to ja rób co uważasz za stosowne . W końcu to Twoja gra i to Ty decydujesz o jej losach :D

Opublikowano

To teraz takie pytanie jakie zadał ktoś prędzej, ale na nie nie odpowiedziałeś:

Co nowego? Nowe technologie, budynki, statki...?

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

A nie teraz wielce się obrażasz, że ktoś skomentował twoją xNove.

 

Włożone zostało tam wiele pracy, by to działało i wyglądało jak wygląda...

 

Nie obrażam się, robie i tak swoje mimo wszystko.

 

 

Demo / 12345678
 

 

 

Można się zalogować i posprawdzać.

 

 

ak go tak będziecie "Motywować" to na pewno padnie

 

 

Właśnie dlatego że xnova ma taki stereotyp, w dodatku każdy wie na zaś że padnie bo xnova.

 

A ja powiem wam tak...

 

W dupie to mam :)

 

i udowodnie że coś jak denna xnova, może istnieć mimo wszystko czy gracze są czy ich nie ma, że można zniej coś zrobić czy to darmowe czy nie...

 

A to się nazywa pasja i fascynacja, która nie przechodzi mi z łatwością..

Opublikowano

Ale ile tam TY włożyłeś pracy :D? Wszystko robiłem ja , Cyceron i TheSxW i nie widzę żebyś coś nowego dodał.

Sorry za hejt ale musiałem...

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

@garguleczek

i udowodnie że coś jak denna xnova, może istnieć mimo wszystko czy
gracze są czy ich nie ma, że można zniej coś zrobić czy to darmowe czy
nie...


A dlaczego nie może istnieć? Każdy może sobie postawić "denną xNove" i będzie stała sobie, nie ważne czy są gracze czy ich nie ma xD

Dużo tego było i można powiedzieć, że dużo będzie takich gier postawionych na silniku xNova, bo większość chciało by mieć swoją grę via www ;)

 

Nie znam, żadnej gry postawionej na silnku xNova, która zdobyła wielką popularność (mogę się mylić, bo nie gram w takie gry -.- ), chyba, że xNova jest bardzo zmodyfikowana, nie to co w twojej.

 

Masz racje, było dużo pracy włożone. Twórcy xNovy ją napisali, ktoś tam jakieś łatki robił, kam100, Cyceron i TheSxW dodatki robili (bo to jest ich xNova z dodatkami). Grafikę ty też nie robiłeś...

To powiedz, jaki wkład masz do tej gry ? Żaden ? Chyba, że uważasz, że wgranie silnika na hosting to jest już coś ?

 

A zresztą co ja tu będę się rozpisywał -.-, rób sobie co chcesz twoja gra, twoje pieniądze. Powodzenia!

 




...

 

Opublikowano

Hmm, czytając dwie ostatnie wypowiedzi czuje się niezmacznie, a wręcz ta treść mówi do mnie tak jak bym to ja podpisywał się pod cudzą pracą...

 

Każdy wie ile co włożył, dlatego też np. w changlogu nie usuwałem wstawek kto to wykonał, ale ich xnova nie była wolna od błędów i każdy to może potwierdzić, więc prosze nie mów mi że wgrałem ją na hosting i tyle było mojego wkładu, bo nie wiesz ile nocy przesiedziałem by ona działała jeszcze lepiej, by nie miała ażtylu błędów, a jest jeszcze kupe roboty...

 

Obrażasz mnie pisząc takie stwierdzenia, bo jasno dajesz do zrozumienia że jestem jakimś tłukiem co wgrał gotowca i szczyci się cudzą pracą a wrecz podpisuje się podnią...

Opublikowano

Jak dla mnie możesz robić wszystko to co chcesz ze swoją grą, ale nie wiem jakbyś musiał wszystko prześledzić, żeby sprawdzić czy nie ma błędów, bo one i tak się znajdą.

Po prostu mówię ci, że z xNovą, daleko nie zajedziesz.

Czy ja powiedziałem, że szczycisz się cudzą pracą ? Raczej chodziło mi, że nic nie zrobiłeś w tej grze prócz sprawdzenia błędów (jeżeli mówisz prawdę).

 

A tak w ogóle, potrafisz programować (?) to czemu nie napiszesz coś samemu od zera?

 

PS. Patrząc na ta grę każdy może stwierdzić, że tylko wgrałeś gotowca, bo nic jeszcze nie zrobiłeś (?).


...

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...