Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Usunięcie czasu pomiędzy odejściem,wyrzuceniem czy rozwiązaniem gildi


Evor™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

This difference file has been created by IDA Pro & e*pvp

 

Zapomniałeś o źródle...

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Primo : Diff nie z e*pvp
Secendo: I Wy się potem dziwicie, że nikt tutaj nie robi za dużo dobrych tutów <propsy dla tych co robią>

Skoro wszystko jest na e*pvp, to na cholere siedzicie tutaj i spamicie o nim?

@ps.

Jeżeli było Panie moderatorze Można zamykać -.-

Opublikowano

Primo : Diff nie z e*pvp

Secendo: I Wy się potem dziwicie, że nikt tutaj nie robi za dużo dobrych tutów <propsy dla tych co robią>

Skoro wszystko jest na e*pvp, to na cholere siedzicie tutaj i spamicie o nim?

 

@ps.

Jeżeli było Panie moderatorze Można zamykać -.-

 

Siedzimy i spamimy, żeby dzieci, które kopiują z e*pvp nie myślały, że CTRL+C i CTRL+V to wszystko.

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Może się opanuje.

Dzieciaku.. Nawet mnie nie znasz -.-
Gdyby to było skopiowane to dałbym kur*a źródło m*ć. -.-

Nie chcecie to kur** nie .. Ja wam coś daje coś co robiłem sam pod swój serwer i jeszcze z dupy srają że coś takiego było na e*pvp.

CIESZĘ SIĘ BARDZO!...

Jak tak gadasz to wy*** na e*pvp i tam sobie kopiuj wszystko, a nie siedzisz tutaj na mpc i spamujesz jak to wszystko jest na e*pvp. -.-

 

@mod

Sory za wulgi -.- Nie wytrzymuje już -.-

Opublikowano

Glinka, mogę Cię prosić o warna, bo przecież złałem regulamin - zrobiłem duble posta. O jezu !!

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...