Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
MAX_kill

���ZAPOWIEDŹ��� Epic-jump! [PARKOUR] - Co powiecie na REAKTYWACJE? **WYPOWIEDZ SIĘ** ! ! !

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zagra?by? na II edycji prakoura EPIC JUMP?

• Tak
      8
    • Raczej TAK
      1
    • Nie
      3

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

11 postów w tym temacie

Siemanko! Mam do was pytanie! Czy zechcielibyście zagrać na serwerze parkour EPIC JUMP, a mianowicie na jego II edycji (Reaktywacji) ??

==========================================================================================================

Przypomnę może dlaczego serwer upadł: W wigilię 2012 roku, zaszedł włam na serwer, nie ukrywając dużo graczy odeszło po tej sytuacji. Nie mieliśmy już wtedy czasu i ochoty aby go uratować. Jednak teraz! Poczuliśmy coś! Aby to zrobić! Dla was! Ankieta, nie kłamie, uwazaliście że gra na naszym serwerze jest przyjemna.

===========================================================================================================

>> Jeśli nowa edycja by została zrealizowana, to co by na niej było? <<

♦RANGI♦

Większość z was grała tu z powodu rang... jednak były nadawane ręcznie.... Na  nowej edycji byłyby one automatyczne.

♦Mapy♦

Na poprzedniej edycji było ich aby 20, w tym wydaniu było by dużo  więcej.......................... 160!

♦Gry i zabawy♦

Każdemu nudzi się skakanie po jakimś czasie, więc SurvivalGames, Spleef i MobArena byłyby w STANDARDZIE

A co ze slotami? Prawdopodobnie 40 :)

KIedy start? Prawdopodobnie 1 dzień wakacji... Późno ale zbudować 160 parkourów, mapy SG oraz strona techniczna... sami wiecie :D

LINK DO TEMATU I EDYCJI:

http://www.mpcforum.pl/topic/795605-epic-jumpparkour-only20slotowwbij-tutaj-otwarcie-21122012-vps-wbijaj-tutaj-rangi-20-map-eventy-dedyk/

ZAPRASZAMY DO WYPOWIEDZENIA SIĘ W ANKIECIE ORAZ W POSTACI POSTA!!

Mogę pomóc w budowaniu parkourow

Sam zrobilem jedna mape parkour

kontakt do mnie:

GG:39583889

TS3: 

Git pomysł, jak co mogę pomóc budować.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0