Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fun4u [Survival+Frakcje+MCMMO][Klasy-25-04][Rekrutacja ON][Najlepszy gracz tygodnia Dostaje vip na zawsze!] JESZCZE CIE NIE MA?


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---> Fun4u.yfun.pl :---> Wystartowalismy

Witam, mam do zaprezentowania unikalny serwer Survival+Frakcje+RPG !

Postaram się go pisać jak tylko mogę, by prezentacja zachęciła was do grania na naszym serwerze :)

A więc Zaczynamy !

(-------)Wstęp:(-------)

Serwer posiada 50 slotów, mamy go na dość dobrym Hostingu którym jest

hosting mojego wujka, więc nie powinno być żadnych lagów :)

Oczywiście w przyszłości sloty zostaną powiększone :)

Na wstępie to tyle, ale prosimy poczytać dalej :D

Żeby nie było IP na dole tematu :)

(-------)Nowości na serwerze Fun4u:(-------)

-System przyjaciół [Fun4u] /blf :)

-System czarów dla Vipa oraz SuperVIP [4FunCraft] /warp Vip/SuperVIP :)

Narazie w tym czasie to na tyle nowości :)

Ale czytamy dalej !

(-------)Zaplanowane nowości:(-------)

Dodanie pluginy na klasynp wojownik itp. - 22 kwiecień

Dodanie pluginu trade - 20 kwiecień

O Gildiach

Są za darmo!!


(-------)Informacje:(-------)

IP:Fun4u.yfun.pl
Whitelist:Nie
Potwory:Tak
Zwierzęta:Tak
Premium:Nie
End:Tak
Nether:Tak
Sloty:50

(-------)Rekrutacja:(-------)

Poszukujemy

-KidModeratora[ON]

-Reklamatora[ON]

(-------)Wzór podania na KidModeratora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:
Dlaczego nasz serwer:
Reklamy[Linki]:

(-------)Wzór podania na Reklamatora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Ile będziesz reklamował:
Liczba reklam na 1 dzień:
Reklamy[Linki]:

(-------)Podania pisać na PW, pod Tematem !(-------)

Opublikowano

Wiek: 12 :)
Nick: Remik68
Ile Grasz na serwerze:Jak mi się spodoba to do 6h max :) ale tak normalnie 3-4 h
Dlaczego ty:Cóż... Jestem miły , ogarnięty , pomagam , znam się na pluginach , byłem na wielu serwerach Adminem / Modem , a poza tym choć jestem młody to i ogarnięty + mam bardzo dużo pomysłów :)
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:Bardzo dużo pomagać , być zawsze przygotowanym umysłowo , wspierać serwer ,

Dlaczego nasz serwer:Yyyyyy.... a co mam powiedzieć :) Fajna zapowiedź , widzę że ogar serwer :) , no iiii... fajnie by było zagrać :)


 


@edit


a tak wgl...


To dlaczego serwer ma : ''Can't Revolve Host'' name a nie ''Can't Reach server '' ???


O i w opisie serwera masz kilka błędów


Dodanie pluginy na klasynp ( POWINNO BYĆ KLASY NP ) wojownik itp. - 22 kwiecień


"SuperVIP-WIęcej itemów+Dużo uprawnien+600 lvl w swords w mcmmp(POWINNO BYĆ MCMMO )"





Pisałem Caps Lockiem aby było widoczne ^^ . Wiem że to takie tyci błędy ale ja bardzo cenię poprawną polszczyznę .

mca.png
Opublikowano

Zagram ;) Podanie na kida

Wiek: 15
Nick: AnItsMe
Ile Grasz na serwerze: Dopiero zacznę ;)
Dlaczego ty: Uważam, że jestem ogarnięty i sprawiedliwy, umiem pisać... Kilka razy byłem moderatorem na różnych serwerach.
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator: Powinienem pilnować porządku na serwerze, rozstrzygać spory i karać za nieprzestrzeganie regulaminu ;p
Dlaczego nasz serwer:
Podoba mi się prezentacja, ogólnie to lubię tego typu serwery i myślę, że się nie zawiodę ;)

61911764369359525958.png

Opublikowano

Jak zawsze Nooby z diax eq campia nie polecam.

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...