Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PancernaMasakra][40slotow][1.5.1][Survival][KwadratowaMasakra][WL][


BoSm4n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PancernaMasakra



informacje.png



strzalka.gifTYP: Survival (KwadratowaMasakra)


strzalka.gifSloty: 40


strzalka.gifIP: 192.166.219.27


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Tak




admini.png
[Wlasciciel]Skwaro są też inni Administratorzy ktorych nie wypisałem.



pluginy.png
LogBlock,LWC,OtherDrops,LifeMC



inf.png
- Na serwerze jest możliwość walki PvP pod warunkiem że zgodzi się na to druga osoba.
- Nie wiesz jaka jest szansa na drop diaxa? wpisz /rules
- Jak zdobyć życia? Życia można zdobyć po przez zjedzienie diaxa.
- Jeżeli Grifujesz to nawet nie składaj podania bo leci ban.



Aby zagrać na serwerze należy napisać na GG (17022807) PW lub najlepiej w temacie takie oto podanie:

Wiek:

Nick:

Staż:

Griefujesz?:

Cheatujesz?:

Będziesz nagrywać na serwerze?:

Dlaczego mamy dodać ciebie?:

Kontakt GG:

Jeżeli składasz podanie to jesteś zobowiązany do tego iż nie grifujesz domków nie cheatujesz i nie klniesz na serwerze!

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:14


Nick:Ares


Staż:Rok


Griefujesz?:Nie


Cheatujesz?:Nie


Będziesz nagrywać na serwerze?:Nie mam dobrego kompa :D


Dlaczego mamy dodać ciebie?:Chciałbym zagrać na takim serwerze


Kontakt GG:3606024

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Graihia

Staż: rok

Griefujesz?: Nie

Cheatujesz?: Nie

Będziesz nagrywać na serwerze?: Przepraszam ale nie

Dlaczego mamy dodać ciebie?: Nie wiem

Kontakt GG: Mam tylko skype: minecraftgraihia

Opublikowano

Wiek:13


Nick:McFace


Staż: 2 lata


Griefujesz?: nie


Cheatujesz?:nie


Będziesz nagrywać na serwerze?:Niestety ale nie...


Dlaczego mamy dodać ciebie?: Bo lubie grać, a jak gram to długo i często.


Kontakt GG:22225785


Opublikowano

Wiek: 13.


Nick: IslandIcedZ


Staż: Yy.. 2 lata ?


Griefujesz?:Niee :3


Cheatujesz?: Nein.


Będziesz nagrywać na serwerze?: Zależy od FPS'ów ;3 - raczej nie xD


Dlaczego mamy dodać ciebie?: Bo lubię serwery takiego typu, jak sie wciągnie do serwera to gram cały czas :D - jestem miły, piszę poprawnie po Polsku i lubię pomagać :>


Kontakt GG: Mam GG ale nie korzystam często, mogę ściągnąć jeśli jest taka potrzeba, numer : 5759733

Opublikowano

Wiek:14lat


Nick:damian_lug


Staż:.....


Griefujesz?:Nie


Cheatujesz?:Nie


Będziesz nagrywać na serwerze?:Tak


Dlaczego mamy dodać ciebie?:Ponieważ lubie taka gre :)


Kontakt GG:

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Wiek:17lat

Nick:PyRo

Staż:od 1.7

Griefujesz?:Nie

Cheatujesz?:Nie

Będziesz nagrywać na serwerze?:nie

Dlaczego mamy dodać ciebie?:Chcialbym zagrac na takim serwerze ;).

Kontakt GG:nie mam

Opublikowano

Wiek:14


Nick:HueN


Staż:rok


Griefujesz?:Nie


Cheatujesz?:Nie


Będziesz nagrywać na serwerze?:Raczej nie


Dlaczego mamy dodać ciebie?:Lubie takie serwery ;)


Kontakt GG:10268257

Opublikowano

Wiek:13


Nick:minecraftr


Staż:2,5lata


Griefujesz?:nie


Cheatujesz?:nie[mam tylko optifine]


Będziesz nagrywać na serwerze?:nie:( słaby komp jakieś filmy mógłbym, ale lagi :(


Dlaczego mamy dodać ciebie?:Nie jestem jakimś noobkiem, który rozwali cały serwer. Będę pomagał ludzią :)


Lubie takie serwery jak KM i chciałbym zagrać.Pozdrawiam ;D


Kontakt GG:36869051 [skype glanus123]

Opublikowano

Wiek:13


Nick:GlossySlime


Staż: 2,5 lat


Griefujesz?: Nie -,-


Cheatujesz?:Nie -,-


Będziesz nagrywać na serwerze?:Może tak, może nie ;D


Kontakt GG:9001237


Skype: bjankowski2000


(proszę o kontakt skype)

Opublikowano

Wiek: 14


Nick: MarceloSSG


Staż: Długi i ciekawy


Griefujesz?: Ta rozwale wam spawn -,-


Cheatujesz?: Tak dla jaj na swoim serverze


Będziesz nagrywać na serwerze?: Pożyjemy, pogramy, zobaczyny


Dlaczego mamy dodać ciebie?: Bo chce pograć.


Kontakt GG: ....



(Podanie jest napisane trochę komicznie)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Galaxy_PL

Staż: beta 1.7.3

Griefujesz?: Nie

Cheatujesz?: Nie

Będziesz nagrywać na serwerze?: Jak mi sie spodoba

Dlaczego mamy dodać ciebie?: Ponieważ: ładnie buduję, nie niszczę, nie okradam, dbam o język Polski.

Kontakt GG: 45863229

Opublikowano

Wiek: 15


Nick: trickshooter


Staż: beta 1.3


Griefujesz?: nie


Cheatujesz?: nie


Będziesz nagrywać na serwerze?: nie


Dlaczego mamy dodać ciebie?: bo jestem najlepszy.!


Kontakt GG: tylko skype


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...