Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się zaczynać od nowa ? Metin2.SG


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Nigdy jeszcze nie grałem na Metin2.SG

 

Na polskim wbijałem maximum 50-60lv, bo potem już nuda i wiadomo. Teraz chcę sobie pograć po prostu od czasu do czasu :)

 

Jak myślicie czy Metin2.SG to dobry global ? Opłaca się na nim zaczynać itd ? Jakie są ceny oraz czy trudno o eq itd.

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

Hm global-global wiadome na każdym się nudzi - na tym jest tylko łatwiej.

Jeżeli chcesz pograć od czasu do czasu wejdz na world of metin2.

Znajdz prezke w publikacjach jak już sie zdecydujesz.

avatarszq.png

Opublikowano

jasne ze tak szyby exp,na start dostajesz 2x drop exp podoszenie yangow i jakies tam duperele na tydzien, tez zaczynam przygode ;) mozna sie dorobic na malzach jedna kosztuje srednio 700k a fms +0 1kk

jak szukasz partnera to pisz na pw gram na niebieskich(elgoria)

<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

Opłaca sie tam zaczynać wymienie +/- :

 

+niskie ceny

+duże lvle pomagają niższym

+większy exp niż na globalu

+częste eventy

 

- mało ludzi

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Opłaca sie tam zaczynać wymienie +/- :

 

+niskie ceny

+duże lvle pomagają niższym

+większy exp niż na globalu

+częste eventy

 

- mało ludzi

 

Choć trochę więcej tego luda niż na Globalu naszym.

+Niskie ceny to raz

+Dwa to lekko wyedytowane misje np. u Biologa

+Szybciej zdobywasz doś. (większe raty)

+Częste eventy

+Można poznać nowy język ( z czasem podstaw metinowskich się wyłapie i dobre i to.)

 

I dlaczego tu nie zagrać? Polecam.

Opublikowano

Witajcie.

 

Nigdy jeszcze nie grałem na Metin2.SG

 

Na polskim wbijałem maximum 50-60lv, bo potem już nuda i wiadomo. Teraz chcę sobie pograć po prostu od czasu do czasu :)

 

Jak myślicie czy Metin2.SG to dobry global ? Tak. Gra mało ludzi, ale jest dość łatwo. Na początek dostajesz IS na 7dni, co powoduje, że gra staje się monotonna i nudna.

Opłaca się na nim zaczynać itd ? Pewnie. Łatwo się dorobisz oraz wbijesz lv.

Jakie są ceny oraz czy trudno o eq itd.? Ceny są bardzo niskie. FMSa kupisz za jakieś 600k.

 

Dodatkowo powiem, że są często eventy.

Opublikowano

Czy wstawił by ktoś ss z m1 shinsoo i jino? Ile ludzi tam jest?

Więcej ludzi zobaczysz w Jinno, jednak nie licz na 100 graczy.

U czerwonych więcej ludzi niż w chunjo, ale i tak mało (około 60 online :P)

Opublikowano

Mam takie pytanie. Jeśli mogę skorzystać z tematu ;D Czy skille się robi tak samo? I czy rady/zwoje dropia z metków?

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

Według mnie nie.

Nie opłaca się zaczynać gry na niepolskim globalu. Jak już chcesz global to PL, choć teraz już nie polecam PL.

Jeżeli nie PL to według mnie dobry priv.

Opublikowano

Moim zdaniem się opłaca, ale tylko i wyłączne gdy masz jakąś ekipę, bo tak solo, to lepszy polak - postawisz sobie bota / fb i yangi lecą, a tam odpalisz mh i po 5 minutach banik, zależy kto co woli, ale na PL'u masz więcej graczy ;)

Opublikowano

Oczywiście ze się opłaca.Nie ma nobków ksucia płaczu botów i wgl.Duzo eventow exp raty co tydzień na weekend i przyjemnie się gra ;D

Opublikowano

Oczywiście ze się opłaca.Nie ma nobków ksucia płaczu botów i wgl.Duzo eventow exp raty co tydzień na weekend i przyjemnie się gra ;D

Z wszystkim się zgodzę, ale zdarzają się osoby które ksują metiny :]

Opublikowano

Ja polecam grać nie ma zbyt wielu ludzi , nie są spoty wyzajmowane , eq łatwo się dorobić nie to co nasz PL gdzie is góruje ;) ogólnie nawet eq +9 może Ci jakiś frajer dać za free w m1 i polecam grać w grupie bo samemu to tak trochę nudno może być :O

1341833700-U255743.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...