Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ważne pytanko - jak usunąć zgięcia w zeszycie?


oskar4321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż mam pewną sprawę. Pożyczyłem zeszyt od kolegi i zgubiłem go :x Dopiero dzisiaj go znalazłem i chcę mu go oddać w poniedziałek.. jednakże ma on ogromne wcięcie.. może nie tak. Po prostu róg tego zeszytu ma taką białą linię na okładce przez to ,że jakoś tam mi się w szafce zagiął co bardzo rzuca się w oczy. Da się to jakoś usunąć albo przynajmniej sprawić ,by było mniej widoczne? Pozdrawiam i z góry dzięki :P

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Opublikowano

Witam, otóż mam pewną sprawę. Pożyczyłem zeszyt od kolegi i zgubiłem go :x Dopiero dzisiaj go znalazłem i chcę mu go oddać w poniedziałek.. jednakże ma on ogromne wcięcie.. może nie tak. Po prostu róg tego zeszytu ma taką białą linię na okładce przez to ,że jakoś tam mi się w szafce zagiął co bardzo rzuca się w oczy. Da się to jakoś usunąć albo przynajmniej sprawić ,by było mniej widoczne? Pozdrawiam i z góry dzięki :P

 

Może po prostu przeproś go za to i oddaj w takim stanie jakim jest, ewentualnie zaproponuj, że kupisz "koszulkę" (nwm jak to się nazywa)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

No dobra, w takim razie spróbuje mu oddać w takim stanie ;P Mam nadzieję ,że się nie wkurzy ;x (w końcu to był zeszyt do najgorszego (według mnie) przedmiotu - fizyki :<)

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...