Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy do 30 lvl da się zarobić na fms/riba +9?


Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Zależy na jakim serwerze. Przykładowo na Phobosie aura miecza jest za 10kk, a fms'a +9 słabego kupisz już za 30kk.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Tak. Czysty fms + 9 kosztuje 15kk do mixa.

Max 20kk , nie raz w sklepie czystego kupisz za 10kk , ale musisz trafić . włozysz sobie bony i z mixujesz dobre śr i jedziesz z grubej rury ;D

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Teraz na 20lvl dostaje po 3 ze skrzyni ucznia

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

da się zarobić wystarczy bic metki kd teraz w cenie lub wbijac postaciami 20lvle bonowac eq i sellac tygry z pz :)

Nie ma sensu dawac sygnatury i tak zostanie skasowana:(

Opublikowano

Siemka, wracam po przerwie i mam pytanko.

Czy do 30 lvl da się zarobić na fms/riba +9? Zaczynając od zera

Oczywiście tylko zajmie ci to sporo czasu.

 

Najpierw zaczynasz 1 lvlem i dropisz na metinach w m1 potem za kase z itemów wydropionych ulpeszasz eq żebyś mógł dropić w m2 i w między czasie idziesz do lochu małp dropić medale.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Jasne, że zarobisz.

Po prostu rób postacie (na bocie lub normalnie), exp nimi do 20lv i dodawaj/zmieniaj bony w zbrojach i broniach.

Opublikowano

Na solarce chunjo ceny widuje tak

aura 2kk

ostrze 1kk

fms~1kk za+0

rib i fms do mix od 15do20kk +9

a na kd się nie dorobisz bo ciężko sprzedać a +3 kosztują po 300k średnio

jak bys chcial dropic medale to od 90k do 110k szt więc też kiepsko

małże już na 30lv od 300k da rade kupic

Hejo

Opublikowano

ziomeczku :> sciagaj metin2mod.tk i w m1 zarabiam 10kk lajtowo w jeden dzien ,

fmsa sam sobie zrobisz :> wystarczy dropnij na 35lvlu masz bodzie, zrob z 4postacie na bocie i juz masz fmsa.. :]

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Dość trudno - jeśli chcesz mieć na prawdę dobrą postać radzę zacząć gdy otworzą nowy server, s27 :). Ja wtedy zacznę od nowa, bo już raz wbiłem 99 i nie chce mi się tego powtarzać na serverze, gdzie nigdy się niczego nie dorobię. :)

647041416238306889721.png

Opublikowano

Najlepiej na 25/30lvl lataj na metiny do m2. Drop ku oraz kd.

Spokojnie się dorobisz, ponieważ to chyba najlepszy sposób na zarobek na niskim poziomie.

a45e42aae9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...