Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] dotyczace zapraszanaia 5 friend za rp


linek100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz zaprosić 10 znajomych i:

1. Jeśli jesteś na starym systemie referali wystarczy ze te 10 kont będzie miało po 5 lvl i dostaniesz RP

2. Jeśli jesteś na nowym systemie musisz zaprosić także 10 znajomych ale tym razem muszą mieć 10 lvl by dostać te RP :) + Dostajesz do tego daną liczbę IP :)

Opublikowano

To to jednak chyba nie opłacalne czy się opłaca?

975 RP za free, no peach please.

Oczywiście, że się opłaca pod warunkiem, że zapraszasz znajomych, a jeżeli jesteś Forever Alone no to fakt, kupę czasu stracisz ale mimo wszystko się opłaca.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

975 RP za free, no peach please.

Oczywiście, że się opłaca pod warunkiem, że zapraszasz znajomych, a jeżeli jesteś Forever Alone no to fakt, kupę czasu stracisz ale mimo wszystko się opłaca.

 

Słyszałem, że wyłapują jak refy są z tego samego IP i nie przydzielają nagród.

1994993994.png
Opublikowano

@up to źle słyszałeś, jeśli RIOT miałby łapać każdego za robienie referrali zajęło by im to bardzo dużo czasu, bo takich ludzi jest multum.

@top jeśli chcesz mieć 975RP na skina to bardzo opłacalne, a jeśli na postać to nie, ponieważ tyle samo czasu zajęło by Ci zbieranie na normalnym koncie :)

Opublikowano

@up to źle słyszałeś, jeśli RIOT miałby łapać każdego za robienie referrali zajęło by im to bardzo dużo czasu, bo takich ludzi jest multum.

@top jeśli chcesz mieć 975RP na skina to bardzo opłacalne, a jeśli na postać to nie, ponieważ tyle samo czasu zajęło by Ci zbieranie na normalnym koncie :)

To ciekawe, bo jak ktoś zrobił sobie 10reffów to pisał, że nic nie dostał (nawet tutaj [mpc] był taki temat).

Zresztą co w tym trudnego, żeby wyłapać IP jak się ktoś na tym zna.

1994993994.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...