Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Simple Region Market garść pytań!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam planuje zalozyc na serwerze w.w plugin aby system dzialek byl automatyczny i z tym kieruje pytanie:
1.Czy mozliwe jest aby ustawic w taki sposob aby:
Wchodzi nowy gracz, klika bierze 1 dzialke za free, ale czy jest tak ze potem tylko moze te platne brac, czyli ze jeden raz (nie więcej)! za free a potem za $
2.Czy cub na dzialke ktory jest z setparentem (/rg setparent nazwacuba miasto) dziala z tym pluginem?
3.Czy mozliwe jest bez konsekwencji dodanie membera do dzialki ?
4.Czy w przypadku skasowania pluginu, kasuje cuby?

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

1. Nie da się

2. Tak, on jest wymagany

3. Tak, normalnie dodajesz gracza do działki, tylko SimpleRegionMarket robi to automatycznie, gdy kliknie na działkę. Więc mozesz :)

4. Nie kasuje

343731479829004887779.png

Opublikowano

1. Nie da się

więc w jaki sposób można by zrobić zeby chociaż gracze mogli jedną działke mogli dostać "by nie czekać na admina" tylko z automatu i zeby tylko jedną dostawali ?

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

czyli zdobycie jednorazowe działki bedzie możliwe? a sprzedaż bedzie musiała sie odbyć przez admina dobrze rozumiem?

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...