Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Poprawnie Polaczyc Sie Z Fillezilla ?


Hmm

Rekomendowane odpowiedzi

Mentor
Opublikowano

Witam , nie zauwazylem takiego tematu wiec opisze dzis jak Poprawnie polaczyc sie z FilleZilla ;]

 

Jesli pokaze Ci sie tak cos :

25320421.jpg

 

To sa na to 2 sposoby

 

Sposob 1 :

 

1. Sprawdź Firewalla. Być może blokuje CI porty

 

Sposob 2 :

 

1. Wejdz w edytuj nastpenie w ustawienia

2. Po prawej stronie bedziesz mial cos takiego jak LIMIT OCZEKIWANIA W SEKUNDACH zmien to na 0 ;]

3. Polacz sie znowu :)

 

 

Jesli pomoglem daj ++ :)

 

Jesli nadal masz ten problem , a zadne z tych sposob Ci nie pomogl napisz tutaj a postaram Ci sie pomoc ;]

 

Edit@ Popraw jakis KiD/Modek nazwe tematu bo pomylilem sie ^^ "Polaczyz" na " Polaczyc " :D

Opublikowano

ja nie moge tego zrobić

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Ja też mam problem. Wczoraj było wszystko ok dzisiaj próbuje wloczyć filezille i błąd. Zrobiłem tak jak mówisz mam all porty odblokowane nic mi ich nie blokuje i nic co mam zrobic?

Życie to nie tylko głupia gra, więc nie marnuj go na zbędne rzeczy......

Opublikowano

mi error

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Kolego/Koleżnako Hmm.

 

Użyłeś bezprawnie mojego screena ;| . Po pierwsze jest tam podane moje IP, po drugie to jest karalne.

A więc proszę o usunięcie tego screena, lub zamalowanie mojego IP.

Pozdrawiam.

Mentor
Opublikowano

Kolego/Koleżnako Hmm.

 

Użyłeś bezprawnie mojego screena ;| . Po pierwsze jest tam podane moje IP, po drugie to jest karalne.

A więc proszę o usunięcie tego screena, lub zamalowanie mojego IP.

Pozdrawiam.

 

 

Ta karalne Nom Pzdr. :)

Takie rzeczy na PW podawaj a nie spamujesz ...

Opublikowano

www.kodeks-karny.pl może znajdziesz ;D

i zamazał/a byś to. To że jesteś modem nie znaczy, że możesz robić co Ci się podoba...\

 

Jak chcesz daj mi warna ;D

Opublikowano

www.kodeks-karny.pl może znajdziesz ;D

i zamazał/a byś to. To że jesteś modem nie znaczy, że możesz robić co Ci się podoba...\

 

Jak chcesz daj mi warna ;D

 

Takie rzeczy to na PW sobie załatwcie a nie na "łamach" tematu.

 

P.S.

Kidmod nie może warna dać.

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Opublikowano

mozna tez wejsc w freebds zalogowac sie wpisac cmd sysinstall wejsc w configure, networking, interface, de0, no, no

wyjsc z tabelki wpisac /etc/rc.d/netif restart i połaczyc sie z filezilla

:)

Opublikowano

hmm... a powiedz mi dlaczego gdy pobieram plik np. npc.txt to pisze mi błąd pobierania sproboj ponownie... ??

 

 

HELP ! -.-'

http://www.mpcforum.pl/topic/115610-botspolszczony-hidden-angelbot-by-frezee-21/page__p__748095__fromsearch__1entry748095

-- Spolszczony Angelbot do metin2.pl :D

 

 

Mało Piszę Dużo Czytam

 

Zbieram +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Elo pierwszy raz uzywam filezilla i mam takie pytanie jakie trzeba wpisac haslo ja mam taki błąd

 

Błąd: Identyfikacja nie powiodła się.

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

O co chodzi??

 

POZDRO

b775a74f4019.jpg
Opublikowano

po zalogowaniu do freebsb czy jakos tak jak juz wpiszecie root , mcncc.com to wpisujecie /etc/rc.d/netif testart i wlaczcie fileziele i dziala normalnie

 

haslo do filzeziele jest mcncc.com

GIRL, SEX, GAME, SEX, GIRL, SEX, GAME, SEX(...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...